Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bir Tuşla Pek Çok Belediye Hizmeti Almak Mümkün

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, www.konak.bel.tr adresli internet sitelerinin yenilendiğini açıkladı. Tartan, artık e-belediyecilik hizmetini daha etkin vereceklerini, söylece büyük kolaylık sağlayacaklarını ifade etti, şunları söyledi: "Emlak, çevre temizlik, ilan-reklam ve eğlence vergileri bir tuşla ödenebilecek. Halkımız ayrıca, 2008 yılı

Milliyet Gazetesi
Bir Tuşla Pek Çok Belediye Hizmeti Almak Mümkün

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, www.konak.bel.tr adresli internet sitelerinin yenilendiğini açıkladı.

Tartan, artık e-belediyecilik hizmetini daha etkin vereceklerini, söylece büyük kolaylık sağlayacaklarını ifade etti, şunları söyledi: "Emlak, çevre temizlik, ilan-reklam ve eğlence vergileri bir tuşla ödenebilecek. Halkımız ayrıca, 2008 yılı vergilerini, arsa rayiç değerlerini bilgisayarlarından öğrenebilecek, evrak takibi de yapabilecek."

Başkan Kürüm’e Rektör desteği

Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, Yurtoğlu Mahallesi’nde yapılması planlanan Mobilya Meslek  Lisesi ve Yüksekokulu projesine, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü  Prof. Dr. Mehmet Füzün’ün tam  destek verdiğini söyledi. Füzün’le bir araya gelerek, okulun kurulması konusunda mutabakat sağladıklarını belirten Kürüm, projeyi en kısa sürede hayata geçirmek istediklerini belirtti. Kürüm, "Hazine Müşteşarlığı’yla arsanın protokolünü yapacağız. Ardından; Mobilyacılar Odası, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve DEÜ’yle protokol imzalayıp, inşaata başlayacağız" dedi.

CBS Kongresi yarın başlıyor

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 'Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Kongresi', bugün Bayraklı’daki Tepekule Kongre Merkezi’nde başlıyor. "Yaşanabilir gelecek için" sloganıyla organize edilecek ulusal kongrede, coğrafi bilgi sistemlerinin paylaşımı, ortaklaştırılması ve standarda bağlanması konuları masaya yatırılacak. Coğrafi  Bilgi Teknoloji Fuarı’nın da yer alacağı kongre, 6 Kasım’a kadar sürecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bir-tusla-pek-cok-belediye-hizmeti-almak-mumkun_74002.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!