Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bir Yılda 570 Danışmanı Sertifikalı Yaptı

Realty World Türkiye Akademi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile birlikte verdiği eğitimlerle franchise ofis sahiplerini ve emlak danışmanlarını sertifika sahibi yapıyor. ‘Doğru Danışman Fark Yaratır’ sloganıyla hareket eden Realty World, 2011 yılında 500 emlak danışmanı ile 70 brokerı Boğaziçi Üniversitesi ile geliştirdiği

yapi.com.tr
Bir Yılda 570 Danışmanı Sertifikalı Yaptı

Realty World Türkiye Akademi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile birlikte verdiği eğitimlerle franchise ofis sahiplerini ve emlak danışmanlarını sertifika sahibi yapıyor. ‘Doğru Danışman Fark Yaratır’ sloganıyla hareket eden Realty World, 2011 yılında 500 emlak danışmanı ile 70 brokerı Boğaziçi Üniversitesi ile geliştirdiği eğitim programına tabi tuttu. Realty World yöneticileri ve Boğaziçi Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından tasarlanan ve uygulanan eğitim programı, teorik bilgilerin yanı sıra uygulama alanlarını da kapsayan üç ana başlıktan oluşuyor. 'Gayrimenkul sektörü', 'pazarlama - satış' ve 'mesleki bilgi' konularına odaklı eğitim programı, 2008 yılından bu yana haftada 5 gün toplam 40 saat olarak uygulanıyor.

Realty World Türkiye Eğitim ve Franchise Yöneticisi Gürkan Akkuş, “Doğru danışmanın fark yarattığına gönülden inanıyoruz. BÜYEM ile birlikte yürüttüğümüz bu programla her ay iki emlak danışmanlığı kursu ve ayda bir defa da Ofis Sahipleri için Ofis Yöneticiliği kursu  açıyoruz. Her ay toplam 50 kişiye eğitim veriyoruz. 2011 yılı içerisinde toplam 570 Realty World üyesini sertifikalı profesyonel hizmet veren gayrimenkul danışmanı yaptık. 2008 yılından bu yana sürdürdüğümüz bu programla bin 500 kişi eğitim programımıza katıldı. Önümüzdeki dönemlerde eğitimlerin kapsamını geliştirerek İstanbul dışında faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz 13 ilde en az 2 bin kişiye eğitim vermeyi ve katılımcıları bu eğitim sonrasında da istihdam etmeyi planlıyoruz. Bu sayının ilerleyen zamanlarda artacağına inanıyoruz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bir-yilda-570-danismani-sertifikali-yapti_90560.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!