Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Blue’ Safe Mavi Kale Bayileri Buluştu

2004 yılında, Dow Chemical, Mardav A.Ş. ve Kalekim A.Ş.nin ısı yalıtım pazarına hizmet etmek amacıyla güçlerini birleştirerek piyasaya sundukları Blue’ Safe Mavi Kale markasının bayileri Antalya ’da bir araya geldi. Antalya IC Hotel Santai Belek’te gerçekleştirilen toplantıda, 2007 yılına ait değerlendirmeler yapıldı ve geleceğe dönük beklentiler

yapi.com.tr
Blue’ Safe Mavi Kale Bayileri Buluştu

2004 yılında, Dow Chemical, Mardav A.Ş. ve Kalekim A.Ş.nin ısı yalıtım pazarına hizmet etmek amacıyla güçlerini birleştirerek piyasaya sundukları Blue’ Safe Mavi Kale markasının bayileri Antalya ’da bir araya geldi. Antalya IC Hotel Santai Belek’te gerçekleştirilen toplantıda, 2007 yılına ait değerlendirmeler yapıldı ve geleceğe dönük beklentiler paylaşıldı.

Toplantıya satış ve pazarlama ekiplerinin yanı sıra Mardav Genel Müdürü Levent Pelesen, Kalekim Genel Müdür Yardımcısı Ferruh Gülhan ve Dow Chemical Ticaret Müdürü Durmuş Topçu da katılarak öncelikle Türkiye ve dünyadaki ısı yalıtımı sektörünü değerlendirdiler. Sonrasında tek tek söz alarak konuşan yöneticiler 3 firmanın da ortak hedefinin markalarına güvenen bayiler ve ustalar kazanmak olduğu mesajını verdi.

Ayrıca toplantıda sunumlarını gerçekleştiren pazarlama ekibi, ürünle ilgili yapılan pazarlama aktiviteleri, medya ve reklam çalışmalarından örnekleri bayiler ile paylaşırken, yapılacak olan iletişim faaliyetleri ile ilgili de bilgi verdi.

Toplantıya katılan 200 bayi, ürünle ve pazarlama stratejileri ile ilgili yeni bilgileri alırken aynı zamanda 2 gün süresince gerçekleşen çeşitli spor müsabakaları ile hem eğlendi, hem de stres atma imkanı buldu. Yapılan gala gecesinde ise, tüm spor müsabakalarının birincilerine plaketleri verildi.
 
2 gün boyunca, 3 kurumun çalışanları ve bayileri Blue’ Safe Mavi Kale markası altında büyük bir aile tablosu çizdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/blue-safe-mavi-kale-bayileri-bulustu_61958.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!