Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Böcker Asansörleri ile Nakliyat Çok Daha Kolay

Mobilya ya da inşaat malzemeleri gibi ağır eşyaların, binanın dışından nakliyesini yapmak için kullanılan en pratik çözümlerden biri olan Böcker asansörleri, özellikle evden eve nakliyat firmalarının çok tercih ettiği bir sistem.

yapi.com.tr/A. Selen AKINER
2


Robert Böcker-İsmail Kavakoğlu


1958 senesinde Almanya'da küçük bir atölyede çatı malzemeleri üreterek iş hayatına başlayan Alman Böcker firması, bugün inşaat asansör sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve dünyanın her yerine asansör satan bir kurum. Şu anda mobilya ya da inşaat malzemeleri gibi ağır eşyaların, binanın dışından nakliyesini yapmak için kullanılan en pratik çözümlerden biri olan Böcker asansörleri, özellikle evden eve nakliyat firmalarının çok tercih ettiği bir sistem. Tümüyle paslanmaz alüminyumdan yapılan asansörler 55 metreye kadar ulaşabiliyor. Dakikada 60 metre hızla inip çıkabilen asansörler yaklaşık 25 katlı bir binanın dış cephesinden nakliyat yapabilmek amacıyla kullanılıyor.

38 ülkeye ihracat yapan Böcker firmasının Türkiye distribütörlüğünü ise 1993 yılından bu yana Kavakoğlu Makine üstleniyor. Kavakoğlu firmasının Genel Müdürü İsmail Kavakoğlu Böcker asansörlerinin nakliyat dışında, deprem ya da yangın gibi felaketlerde de hayati öneme sahip sistemler olduğunun altını çiziyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız İzmit depremi sırasında, Böcker asansörleri derhal bölgeye gönderilerek bir çok hayatın kurtarılmasını sağlamış.

Yapı Fuarı'ndaki Böcker standını ziyaret etmek için ülkemize gelen Böcker firmasının sahibi Robert Böcker, asansörlerin tüm Avrupa, Afrika, Amerika ve Ortadoğu'da satıldığını söylüyor. Böcker, Yapı İstanbul Fuarı'nı, Almanya'daki fuarlarla karşılaştırıldığında daha organize ve daha kaliteli bulduğunu sözlerine ekliyor. Bay Böcker'in tek ricası ise, açık alan kısmının daha da büyütülerek inşaat makinelerine daha çok yer ayrılacak makine parklarının sayısının çoğalması.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bocker-asansorleri-ile-nakliyat-cok-daha-kolay_53796.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
  • böcker asansörlerinin imalat ve satışını yapan ismail kavakoğlu'nun tlf numarasını alabilir miyim? m.fikretsahin@hotmail.com YANITLA
  • evden eve kullanılan asansörlerin resimlerini nerde görebilirim? yildiray-nak@hotmail.com YANITLA
2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!