Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Boğaz'ın Bir Başka İncisi Yarın Satışta

TMSF'nin satışa çıkardığı Toprak Grubu'na ait ve muhammen bedeli yaklaşık 50 milyon YTL olan Eski Carlton Oteli arsası yarın ihaleye çıkıyor.

Yeni Şafak GazetesiMSF'nin satışa çıkardığı Toprak Grubu'na ait ve muhammen bedeli yaklaşık 50 milyon YTL olan Eski Carlton Oteli arsası yarın ihaleye çıkıyor. İstanbul'un en prestijli bölgesinde bulunan ve 4 parselden oluşan gayrimenkulun toplam alanı 6 bin 674 metrekareden oluşuyor. Karayolları ve İETT arazilerinin satışından sonra Boğaz'ın kalan satılık tek arkası özelliğine sahip olan arsanın ihalesi yarın 11.00'da TMSF Binası'nda yer alan Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

İhalede İddialı İsimler Var

Yarın yapılacak ihaleye, daha önce Halis Toprak'ın Londra'daki malikanesini satın aldığı ve yine Halis Toprak'a ait Kuşadası'ndaki araziyle ilgilendiği belirtilen Rus milyarder Roman Abramoviç'in yanısıra son günlerde İstanbul'daki arazi satışlarıyla adları gündeme gelen Ahmet Nazif Zorlu ve Şeyh Maktum da katılacak. İhaledeki diğer isimler ise Santo Versace, Hüsnü Özyeğin ve Sabancı Ailesin'den Ömer ve Sevil Sabancı. Gayrimenkuller, muhammen değerlerinin yüzde 75'inden az olmamak üzere ve satış masraflarını geçmesi şartıyla en çok artırana ihale edilecek. Verilen bedel, muhammen değerin yüzde 75'inden az olur ya da hiç alıcı çıkmazsa, ikinci satış 10 Nisan 2007 Salı günü aynı adres ve saatte gerçekleştirilecek. İhaleye katılabilmek için 3 milyon 717 bin 196 YTL nakit teminatın Vakıfbank Esentepe Şubesi'ndeki 2002621 YTL hesabına yatırılması gerekiyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bogazin-bir-baska-incisi-yarin-satista_53111.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!