Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Borusan Mannesmann'dan Techstation

Borusan Mannesmann şirket içi eğitimleri Techstation adını verdiği platformda birleştirdi.

yapi.com.tr
Borusan Mannesmann'dan Techstation

Borusan Mannesmann'ın şirket içi eğitimlerini birleştirdiği, Eğitim ve Gelişim Birimi tarafından yönetilen Techstation adını verdiği platformda çalışanlar için gelişim planı oluşturuluyor ve her çalışanın alması gereken eğitimler o çalışana atanarak tamamlanıyor. Aynı zamanda her bir çalışan kendisi için ihtiyaç duyduğu eğitimi bu portal üzerinden talep edebiliyor ya da böyle bir eğitim modülü varsa seçim yaparak alabiliyor. Eğitimlerin içerikleri konunun uzmanı olan eğitmenler tarafından hazırlanıyor ve her eğitim sonunda sınav yapılıyor.

Çalışanların eğitimi ve gelişimi alanında sistematik ve yapılandırılmış bir yaklaşım olan Techstation ile Borusan Mannesmann çalışanlarının gelişen ve gerekleri sürekli değişen mesleki gelişim ihtiyaçları karşılanıyor, teknik bilgileri ve liderlik yetkinlikleri geliştiriliyor. Gelişim programları ile yapılan işte uzmanlaşma, sağlanırken usta-çırak ilişkisi de sürdürülüyor ve yedekleniyor. Techstation iş sonuçlarına her alanda pozitif katkı sağlamayı hedefliyor.

 

 

Özgürlük ve kendi potansiyelini gerçekleştirme konusu bizim için çok önemli
Borusan Mannesmann İnsan, Kurumsal Gelişim, Çevre ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Fırat Akkemik, sürekli gelişim konusunun en değer verdikleri konseptlerden biri olduğunu belirterek şunları söyledi: “Biliyorsunuz çalışanlar, şirketin amaç ve değerleri ile kendi amaç ve değerlerini bütünleştirdikleri ölçüde bağlı oluyor. Her çalışan kendi işinde özgür olmayı, sürekli gelişmeyi, güvenli ve olumlu ilişkilerin olduğu samimi bir ortamda çalışmayı bekliyor. Özgürlük ve kendi potansiyelini gerçekleştirme konusu bizim için çok önemli. Bu konuda çalışanlarımızı teşvik edebilmek için farklı uygulamalarımız var. Şirketimizin gelişim platformu TechStation da bunlardan biri. Techstation ile şirkete özel, mühendislik gelişim programı, bakımcı geliştirme program, satış geliştirme gibi mesleki programların yanı sıra grup genelinde yapılmayan şirkete veya kişiye özel yetkinlikleri kazandırmak için çalışıyoruz. Eğitim ve Gelişim Birimi tarafından yönetilen bu platformda çalışanların gelişim yolculuğunda, her çalışanın alması gereken eğitimler o çalışana atanarak tamamlanıyor. Aynı zamanda her bir çalışan kendisi için ihtiyaç duyduğu eğitimi bu portal üzerinden talep edebiliyor ya da böyle bir eğitim modülü varsa seçim yaparak alabiliyor.”

Bu kapsamda, 2019 Ocak- 2020 Haziran tarihleri arasında çalışanlara 2.536 farklı konuda toplam 31.631 katılımcıya, 92.145 saat eğitim sağlanarak, 561 adet mesleki eğitim belgesi verildi. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/borusan-mannesmanndan-techstation_180992.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!