Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch, Isı Sistemlerini Isısan Çatısı Altında Topluyor

Bosch, ısıtma alanındaki faaliyetlerini tek bir çatı altında topluyor. 51 ilde 250 bayi ile pazarın yüzde 10’una sahip Bosch marka kombi cihazlarının satış ve pazarlama faaliyetleri ile servis hizmetleri, 1 Ocak 2009 tarihi itibarı ile BSH Ev Aletleri’nden, Isısan’a geçiyor.

yapi.com.tr
Bosch, Isı Sistemlerini Isısan Çatısı Altında Topluyor

Bosch, ısıtma alanındaki faaliyetlerini tek bir çatı altında topluyor. 51 ilde 250 bayi ile pazarın yüzde 10’una sahip Bosch marka kombi cihazlarının satış ve pazarlama faaliyetleri ile servis hizmetleri, 1 Ocak 2009 tarihi itibarı ile BSH Ev Aletleri’nden Isısan’a geçiyor. Bu yeni yapılanma Türkiye’deki Bosch Grubu’nun hizmet kalitesinde çıtayı daha da yükseğe koymayı ve pazardaki güçlü konumunu korumayı amaçlıyor. Isısan, mevcut yüksek hizmet kalitesini, mühendislik birikimini Bosch’un teknolojik altyapısı ile birleştirerek sektördeki konumunu daha da güçlendirecek.

Daha önce bu cihazların satışını gerçekleştiren Bosch bayileri de, bundan böyle Isısan’a bağlı olarak mevcut faaliyetlerine devam edecekler. Gerçekleştirilen bayi toplantısında konuşan Bosch Termoteknik Genel Müdürü ve Isısan Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Roger Meinert, “ Bu bir değişim değil, bugün burada başarıyı kutluyoruz”dedi.

Isısan, devraldığı bu bayrağı, yüksek kalite anlayışını ve Bosch standartlarını koruyarak, tüm bayi ağı ve servis merkezleri ile en iyi şekilde taşımayı hedefliyor. 

Isısan halen Buderus ve Daikin’in yanı sıra; Goodman, Amana, Elicent Dynair, Maxitrol, Reflex, ITM, Highlife, Dreizler, Elco ve Spirotech firmalarının Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya Türk Cumhuriyetlerindeki genel distribütörlüğünü ve servis hizmetlerini yürütüyor.

Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında

Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992 yılından bu yana, Manisa’da bulunan 109 bin m² toplam alana sahip fabrikasında, hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan gazlı kombi cihazları, gazlı şofbenler ve komponentler üretmektedir. Bosch Termoteknik’in önümüzdeki senelerdeki stratejik hedefleri arasında, yoğuşmalı teknoloji, güneş enerjisi ile çalışan ürünler gibi enerji tasarrufu sağlayan teknolojilere odaklanmak yer alıyor.  Üretiminin %80’ini, Avrupa’ ya ve dünyanın geri kalan ülkelerine ihraç eden Bosch Termoteknik; Avrupa’nın yanı sıra Azerbaycan, Ürdün, İsrail, Gürcistan ve İran’a da ihracat gerçekleştiriyor.

Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. Hakkında

1975 yılında kurulan Isısan; 1989 yılından bu yana Buderus markalı yüksek kaliteli ürünlerin pazarlama, dağıtım ve servisini gerçekleştiriyor. Aralık 2006 yılından bu yana da klima devi Daikin’in Türkiye’deki yetkili distribütörü olan şirket; 30 Ocak 2007 tarihinden itibaren de Bosch Grubu’nun Termoteknoloji (Isıtma Teknolojileri) iş kolunun Türkiye’deki temsilcilerinden biri olmuştur. Ülke çapında 400’den fazla bayi ve 350 adet satış sonrası servisi ile ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet göstermektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-isi-sistemlerini-isisan-catisi-altinda-topluyor_65124.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!