Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bostik'ten Uygulamalı Ürün Tanıtım Semineri

Çekomastik Kimya, Bostik Almanya Zemin Grubu Teknik Sorumlusu Oliver Kursawe'nin katılımıyla zemin grubu uygulayıcılarına seminer düzenledi.

yapi.com.tr
Bostik'ten Uygulamalı Ürün Tanıtım Semineri

b>Çekomastik Kimya, Bostik Almanya Zemin Grubu Teknik Sorumlusu Oliver Kursawe'nin katılımıyla zemin grubu uygulayıcılarına seminer düzenledi. Point Otel'de 12 - 13 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını Çekomastik Bostik Gn. Mdr. Ahmet Algür yaptı. Ahmet Algür, Bostik'in Çekomastik'i satınalmasıyla oluşan sinerjiye değinerek, pazardaki yenilikler ve zemin sektöründe yeni teknolojilerin kullanımı ile farklılık yaratma konularına değindi.

Katılımcılar, Bostik Amlanya Zemin Grubu Teknik Sorumlusu Oliver Kursawe tarafından yapılan parke ve PVC'ye yönelik astarlar, tesviye şapyarı ve zemin yapıştırıcıları ürünleri prezantasyonunu ilgiyle izlediler. Seminer, özel hazırlanan bir mekanda ürünler ile ilgili gerçek uygulamalarla devam etti.

Bostik
Bostik, Fransız Total firmasının 220 firmasından biri. Bünyesinde 22 markası olan Bostik, Boston'da (ABD) 1860 yılında kuruldu. Bünyesinde endüstriyel yapıştırıcılar ile yapı kimyasalları bulunuyor. İnşaat grubunda, su ve bitum bazlı yalıtım ürünleri, zemin grubu yapıştırıcıları, tesviye şapları, poliüretan mastikler, MS-polimerler gibi ürünler mevcut.

Çekomastik ise, Türkiye'de derz dolgu ve izolasyon malzemeleri üretimini ilk gerçekleştiren firma olarak biliniyor. Çekomastik markası ile akrilik, silikon, polisülfid, poliüretan esaslı bantlar ve epoksi, neopren, polyester,sentetik esaslı yapıştırıcılar üretiyor, ayrıca polyüretan köpük ithal ederek satışını yapıyor.
http://www.yapi.com.tr/haberler/bostikten-uygulamali-urun-tanitim-semineri_47108.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!