Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Botaş, 3 Doğalgaz Hattını İhaleye Açtı

Botaş Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ, Tarsus-Mersin, Adana-İskenderun-Osmaniye ve Malatya-Kahramanmaraş-Gaziantep doğal gaz bağlantı/dağıtım hat

Dünyab>Botaş Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ, Tarsus-Mersin, Adana-İskenderun-Osmaniye ve Malatya-Kahramanmaraş-Gaziantep doğal gaz bağlantı/dağıtım hattı projeleri işlerini "açık ihale usulü" ile yaptıracak.
Doğalgaz bağlantı/dağıtım hattı projesi ile söz konusu yerlerde sanayi müşterilerine yönelik muhtelif çaplarda doğalgaz bağlantı ve dağıtım hattı ve basınç düşürme ile ölçüm istasyonu (RM/A) işleri yaptırılacak.

Tarsus-Mersin

Tarsus-Mersin doğalgaz bağlantı/dağıtım hattı projesi işi ihalesi ile Tarsus için muhtelif çaplarda yaklaşık 2 bin 930 metre uzunluğunda yüksek basınç ve yaklaşık 39 bin 709 metre uzunluğunda düşük basınçlı çelik boru hattı ile 1 adet basınç düşürme ve ölçüm istasyonu yaptırılacak.

Adana-İskenderun-Osmaniye

Öte yandan Adana-İskenderun ve Osmaniye doğalgaz bağlantı/dağıtım hattı projesi de satın alınacak. Söz konusu ihale ile Adana için muhtelif çaplarda yaklaşık 15 bin 670 metre uzunluğunda yüksek basınçlı ve yaklaşık 104 bin 550 metre uzunluğunda düşük basınçlı çelik boru hattı ile 3 adet basınç düşürme ve ölçüm istasyonu (RM/A) işi yaptırılacak.

Malatya-Maraş-G.Antep

Malatya-Kahramanmaraş-Gaziantep doğalgaz bağlantı/dağıtım hattı projesi de ihaleye çıkardı. Buna göre Malatya için muhtelif çaplarda yaklaşık 380 metre uzunluğunda yüksek basınçlı ve yaklaşık 13 bin 145 metre uzunluğunda düşük basınçlı çelik boru hattı ile 2 adet basınç düşürme ve ölçüm istasyonu (RM/A) yaptırılacak.

Yerli ve yabancı tüm isteklilerin katılabileceği ihaleler, 1 Aralık 2003 günü saat 14.00'te Botaş Genel Müdürlüğü'nde "açık ihale usulü" ile yapılacak. Yerli istekliler lehine fiyat avantajı uygulanmayacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/botas-3-dogalgaz-hattini-ihaleye-acti_6559.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!