Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BTM, Atina’daki Olimpic Moll’un Yalıtımını Yaptı

Su ve ısı yalıtım sektörünün güçlü kuruluşu BTM A.Ş., yurtdışındaki başarılı projelerine bir yenisini ekledi. BTM, Atina 2004 olimpiyatların

Ticaret
BTM, Atina’daki Olimpic Moll’un Yalıtımını Yaptı

b>Su ve ısı yalıtım sektörünün güçlü kuruluşu BTM A.Ş., yurtdışındaki başarılı projelerine bir yenisini ekledi.

BTM, Atina 2004 olimpiyatlarında sporcuların her türlü gereksinimini karşılamak amacıyla yaptırılan ve Balkanlar’ın en büyük alışveriş merkezi olması tasarlanan “Olympic Moll”un, çatı su yalıtımını başarıyla tamamladı.

BTM’nin Yunanistan bayisi tarafından hazırlanan projeyle, “Olympic Moll Alışveriş Merkezi”nin çatı su yalıtımında, teras çatılarda üstün performans gösteren plastobit CP 3000 ve plastobit PP 3000 A ürünleri kullanıldı. “Olympic Moll Alışveriş Merkezi”nin çatı su yalıtımı için, 10 bin metrekarelik alan üzerinde uygulama yaptıklarını ifade eden BTM A.Ş. İhracat Bölge Sorumlusu Kenan Kılıç, “Üstün soğukta kırılma avantajı ve son derece yüksek çekme mukavemetine sahip plastobit serisiyle, projeyi bir ayda başarıyla tamamladık” dedi.

Kılıç, “Yurtdışındaki başarılı projelerimiz son dönemde yoğunluk kazandı. 2004 yılında, yurtdışı bayilerimiz kanalıyla, Irak, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Slovenya, Kosova ve Kıbrıs’ta 100’den fazla büyük projeye imza attık. Atina Olimpiyatları için yaptırılan Olympic Moll Alışveriş Merkezi’ndeki örnek uygulamayla, bu başarılı çalışmalara bir yenisini ekledik” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/btm-atinadaki-olimpic-mollun-yalitimini-yapti_16680.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!