Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bu Otoparkta Sergi Salonu Var!

İSPARK, Beyoğlu Cihangir’de yapımı son aşamasına gelen ve tamamı zemin altında olan modern otoparkı Aralık ayında İstanbulluların hizmetine sunuyor. Otopark, bölgede park ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlayacağı gibi kültürel etkinliklerin de merkezi olacak.

NTV
Bu Otoparkta Sergi Salonu Var!

İSPARK, Beyoğlu Cihangir’de yapımı son aşamasına gelen ve tamamı zemin altında olan modern otoparkı Aralık ayında İstanbulluların hizmetine sunuyor. Otopark, bölgede park ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlayacağı gibi kültürel etkinliklerin de merkezi olacak. Toplam 3 bin metrekarelik alana yapılacak olan otoparkta, sergi ve fitness salonu ile sosyal donatı alanları da yer alacak. Klasik ve yarı otomatik (combi lift) sistemin birlikte kullanıldığı otopark, 313 araç kapasiteli olacak.

Otoparkın dikkat çeken bir yönü ise üstünün yeşil alan kaplı olması. Bu yeşil alanda çocuk oyun parkları, basketbol sahası ve sosyal donatı alanları da bulunuyor.

Cihangir’de yaklaşık 10 ay önce yapımına başlanan çok amaçlı otopark projesinde son aşamaya gelindiğini belirten İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci, “2010 Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul’da, park sorununun yoğun olarak yaşandığı diğer bölgelerde de modern otopark projelerini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Avrupa'nın en hızlı otoparkı Merter'e yapılıyor

Merter’de de 3 katlı 400 araç kapasiteli Avrupa’nın en hızlı otomatik otoparkının temelleri atıldı. Yeraltına yaklaşık 20 metre inilerek yapılacak otoparkın hafriyat ve teknik çalmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Projenin 2010 yılı içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bu-otoparkta-sergi-salonu-var_75167.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!