Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bünyamin Derman - Dilek Topuz Derman

BünyaminDerman- Dilek Topuz Derman

yapi.com.trimg src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/20002006/haberler\haber_dosyalari\db_derman\36501.jpg" align=left hspace=5 vspace=5>24 Kasım 2005 tarihinde Yapı-Endüstri Merkezi'nde "Mimarlıklar" toplantısına konuk olacak olan Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Bünyamin Derman ve Dilek Topuz Derman'ın özgeçmişlerini ve gerçekleştirdikleri projelerden örnekleri, YAPI Dergisi'nden bir seçkiyle haber dosyamızda bulabilirsiniz.


Bünyamin Derman

1965 Ereğli doğumlu Bünyamin Derman, 1989 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. 1988-1996 yılları arasında aynı üniversitenin, 1999-2004 yılları arasında İstanbul Kültür Üniversitesi’nin mimari tasarım atölyelerinde dersler verdi. 1995 yılında Dilek Topuz Derman’la db Mimarlık ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ni kurdu. Halen mesleki çalışmalarına kendi bürosunda devam etmektedir. 1990’ların başından bugüne girdiği ulusal ve uluslar arası çok sayıda yarışmadan birçok ödül ve mansiyon kazanmıştır.


Dilek Topuz Derman

1968’de Ankara’da doğdu. 1989 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden lisans derecesiyle mezun oldu. 1990-1995 yılları arasında çeşitli bürolarda mesleki çalışmalarda bulundu . 1995 yılında Bünyamin Derman’la db Mimarlık ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ni kurdu. Halen mesleki çalışmalarına kendi bürosunda devam etmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bunyamin-derman---dilek-topuz-derman_36501.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!