Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Büyük Tarabya Oteli Satışına Onay

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü mülkiyetindeki Büyük Tarabya Oteli’nin, en yüksek teklifi veren Bayraktarlar Holding’e satılmasını onayladı.

NTVMSNBCzelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü mülkiyetindeki Büyük Tarabya Oteli’nin, en yüksek teklifi veren Bayraktarlar Holding’e satılmasını onayladı.

ÖYK’nın, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan kararıyla, Büyük Tarabya Oteli’nin kullanımında bulunan tüm taşınmazlarla birlikte satış yöntemiyle özelleştirilmesini teminen yapılan ihalede, alınan nihai teklifler ve değer tespit sonuçları incelenerek,145 milyon 300 bin dolar bedelle en yüksek teklifi veren Bayraktarlar Holding’e satılmasına karar verildi.

Özelleştirme Yüksek Kurulu, Maliye hazinesine ait Malatya ili Yeşilyurt İlçesi Görgü ve Kuyulu köylerine kayıtlı toplam 17 adet parseldeki taşınmazları, üzerindeki binalarla birlikte özelleştirme programına aldı.

Söz konusu varlıkların satış yöntemiyle özelleştirilmesi ve özelleştirme işlemlerinin bir yıl içinde tamamlanmasına karar verildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/buyuk-tarabya-oteli-satisina-onay_46045.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!