Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'CANIAS KOBİ ERP Info Day'e Yoğun Katılım

20 yıldır kurumsal kaynak planlama yazılımları üretip, satış ve danışmanlığını yürüten IAS, tamamen KOBİ'lerin ihtiyaçları ve iş süreçleri düşünülerek hazırlanmış ERP ürünü CANIAS KOBİ ERP'yi 23 Ekim'de gerçekleştirdiği lansman toplantısı ile tanıttı. Bahçeşehir Üniversitesi'nde yapılan tanıtım gününe katılım oldukça yoğundu.

yapi.com.tr
'CANIAS KOBİ ERP Info Day'e Yoğun Katılım

20 yıldır kurumsal kaynak planlama yazılımları üretip, satış ve danışmanlığını yürüten IAS, tamamen KOBİ'lerin ihtiyaçları ve iş süreçleri düşünülerek hazırlanmış ERP ürünü CANIAS KOBİ ERP'yi 23 Ekim'de gerçekleştirdiği lansman toplantısı ile tanıttı. Bahçeşehir Üniversitesi'nde yapılan tanıtım gününe katılım oldukça yoğundu. Açılış konuşmasını IAS Türkiye Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu'nun yaptığı etkinlikte IAS'nin 20. yaşını kutlarken böyle güzel bir ürünle çıkış yapmanın verdiği onuru vurguladı. Kısaca CANIAS KOBİ ERP'nin ortaya çıkış sürecinden bahseden Ferhatoğlu, şunları söyledi.

"ERP tecrübesi olmayıp saydığım kısıtlardan dolayı paket programlara yönelen ve ilerleyen zaman içinde bu paket programlardan gerçek bir ERP sistemine geçişte ilk başta katlandığının birkaç katını harcamak zorunda kalan KOBİ'lere, gerçek bir ERP yazılımının tüm özelliklerini barındıran ancak daha kolay ve hızlı kurulum imkânı veren CANIAS KOBI ERP'yi sunmaya karar verdik".

CANIAS KOBİ ERP'nin paket içeriklerinden bahseden IAS Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Erhan Sunguroğlu, CANIAS KOBİ ERP'de 'Ticari' ve 'Üretim' olmak üzere iki paket bulunduğunu ve bu paketlerde içeriklerine göre 'small', 'medium' ve 'large' olarak ayrıldığını belirtti. Lansmanın son bölümünde paket fiyatlarından da bahseden Sunguroğlu, 9 bin 750 Euro'dan başlayan paket fiyatları olduğunu katılımcılara aktardı. Hızlı uyarlanması, kolay kurulum ve kullanımı, ekonomik olması ve KOBİ'lerin kullanacağı birçok mutlak uygulamanın içinde yer alması gibi bir çok özelliği ile katılımcıların büyük ilgisini çeken CANIAS KOBİ ERP'nin modül detayları ve uygulama örnekleri de izleyicilerle paylaşıldı.

KOBİ'lerin ERP projelerinden çekincelerini aktaran IAS Türkiye Danışmanlık Bölüm Müdürü Dilara Gürdal ise, Türkiye'de KOBİ'lerin ERP kullanım oranının yüzde 5'ler seviyesinde olduğundan, bunun da sanayinin hızlı gelişmesinde büyük bir handikap oluşturduğundan bahsetti. Gürdal, herhangi bir ERP yazılımı kullanmamış firmaların bilgi sahibi olmadan büyük çaplı projelere başlamak yerine, CANIAS KOBİ ERP ile bu kültüre alışacaklarını ve firma büyüdükçe de sorunsuz bir şekilde projenin kendileri ile birlikte büyüyebileceğini vurguladı.

CANIAS KOBİ ERP'nin en önemli özelliklerinden olan kısa kurulum süresinden bahseden IAS Türkiye Sistem Geliştirme Müdürü Ali Aytekin de, kurulum sürecinin 25 ile 45 gün arasında değiştiğini söyledi. CANIAS KOBİ ERP'nin IAS'nin diğer ERP ürünü CANIAS ERP'nin KOBİ'lere özel hazırlanmış versiyonu olduğunun altını çizen Aytekin, bunu da paketlerin içinde hazır olarak sunulan şablonlar ve KOBİ'lerin iş süreçleri için hazırlanmış özel uygulamalarla başardıklarını aktardı.

KOBİ'lerin ihtiyaçları arttıkça CANIAS KOBİ ERP'nin esnek yapısının firmalar uyum sağlayacağını anlatan IAS Türkiye Ege Bölgesi Danışmanlık Müdürü Cüneyt Ö. Günaydın, sisteme sonradan entegre edilebilecek ve projenin ikinci fazı olarak tanımlanan uygulamaları ekran görüntüleri ile birlikte katılımcılarla paylaştı.

Ürün tanıtımının ardından, katılımcılar arasında yapılan çekiliş ile bir kişiye netbook hediye edildi. Bahçeşehir Üniversite'sinin boğaz manzaralı terasında dart turnuvası ile devam eden etkinlik, IAS çalışanlarının 20. Yaş günü kutlamaları ile sona erdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/canias-kobi-erp-info-daye-yogun-katilim_73745.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!