Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çatıları Çiçek Gibi Yaparak Büyüyeceğiz

Çatı kaplama ve yalıtım malzemeleri sektöründe hizmet veren Onduline, ürün yelpazesini geliştirerek Türkiye pazarındaki payını 10 kat artırdı. 1994 yılında Türkiye pazarına giren şirket, halen pazarın yüzde 20'sini elinde tutuyor.

Zaman Gazetesi
Çatıları Çiçek Gibi Yaparak Büyüyeceğiz

atı kaplama ve yalıtım malzemeleri sektöründe hizmet veren Onduline, ürün yelpazesini geliştirerek Türkiye pazarındaki payını 10 kat artırdı. 1994 yılında Türkiye pazarına giren şirket, halen pazarın yüzde 20'sini elinde tutuyor.

Şirketin yeni hedefi ise büyük şehirlerdeki binaların çatılarını yeşillendirmek. Ondugreen ismiyle çatı yeşillendirme uygulaması başlatan firma, pazar payını daha da artırmak istiyor. Hızlı ve çarpık yapılaşmayla birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirler adeta beton yığınına döndü. Bu sorunun çözümü için şehirlerde bina çatılarının yeşillendirilerek bahçeye dönüştürülebileceği belirtiliyor. Çatı kaplamada dünya genelinde faaliyet gösteren Onduline, çatı yeşillendirme sistemlerini Türkiye'ye de getirdi.

Onduline Avrasya Genel Müdürü Burhan Karahan, 'Çiçek gibi çatılar' sloganıyla getirdikleri yeni ürünlerinden umutlu. Ürüne özellikle İstanbul'dan büyük talep bekleyen Karahan, "Çatı yeşillendirme uygulamasıyla büyümemizi 2008 yılında da sürdüreceğiz." dedi. 1994'ten beri Türkiye'de faaliyet gösteren şirket, ilk yıllarda 10 ile 20 bin metrekare çatı kaplaması imal ediyordu. Aynı rakam, inşaattaki gelişme ile birlikte 5 milyon metrekareye çıktı.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/catilari-cicek-gibi-yaparak-buyuyecegiz_60369.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!