Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çekomastik GLASSTEC Fuarı'ndaydı

'Çift cam macunu' üretiminde Türkiye lideri olan Çekomastik ve dünya markası Bostik, 24 - 28 Ekim 2006 tarihlerinde Almanya - Dusseldorf 'ta gerçekleştirilen ve dünyanın cam teknolojileri konusunda en önemli fuarlarından biri olan Glasstec'teydi.

yapi.com.tr
Çekomastik GLASSTEC Fuarı'ndaydı

b>'Çift cam macunu' üretiminde Türkiye lideri olan Çekomastik ve dünya markası Bostik, 24 - 28 Ekim 2006 tarihlerinde Almanya - Dusseldorf 'ta gerçekleştirilen ve dünyanın cam teknolojileri konusunda en önemli fuarlarından biri olan Glasstec'teydi.

Bostik Amerika ve Bostik İngiltere ile ortak katılınılan fuarda, 17. salondaki B 60 numaralı stantta Çekomastik'in Şişecam onaylı ve BS-EN 1279 normuna sahip 999 Çift Cam Macunu'nun yanısıra 2006 Bostik Türkiye ürün programında olan İngiltere ürünleri Butyl, Hot Melt Butyl ve 2007 yılında Türkiye'de üretimi planlanan Polysulfide Macunu da sergilendi.

Çekomastik ve 3 Ekim'de Türkiyede birinci yılını dolduran Bostik, çift cam macunu üretiminde 1 yıl içerisinde kapasitesini yüzde 100 arttırdı. Kapasitenin, 2007'de planlanan yatırımlarla daha da arttırılması hedefleniyor.

Bostik
Bostik, bugün itibariyle beş kıtada 46 farklı ülkedeki 55 üretim tesisinde görev alan 4 bin 500 çalışanı ile uluslararası bir firma. Bostik, 2005 yılında gerçekleşen 1.3 milyar Euro satış toplamı ve endüstri, inşaat ve tüketici pazarlarında dengelenmiş varlığıyla global yapıştırıcı ve mastik pazarında lider konumda.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cekomastik-glasstec-fuarindaydi_49552.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!