Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çelik Erengezgin ile Dünyanın Sonu ve Mimarın Sorumluluğu Üzerine

Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi'nin 'Oda Etkinlikleri' çerçevesinde düzenlediği 'Sürdürülebilir Mimarlık; Dünyanın Sonu ve Mimarın Sorumluluğu' konferansı, 14 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirildi. Yüksek Mimar Çelik Erengezgin’in konuşmacı olarak katıldığı ve enerji mimarlığının ele alındığı konferans, Çelik Erengezgin’in piyano dinletisi ile

yapi.com.tr
Çelik Erengezgin ile Dünyanın Sonu ve Mimarın Sorumluluğu Üzerine

Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi'nin 'Oda Etkinlikleri' çerçevesinde düzenlediği 'Sürdürülebilir Mimarlık; Dünyanın Sonu ve Mimarın Sorumluluğu' konferansı, 14 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirildi. Yüksek Mimar Çelik Erengezgin’in konuşmacı olarak katıldığı ve enerji mimarlığının ele alındığı konferans, Çelik Erengezgin’in piyano dinletisi ile başladı.

Parçasını birçok farklı müzik türünde yorumlayan Erengezgin, “Bu parçada olduğu gibi, siz de hayatı istediğiniz gibi yorumlayarak yaşayabilirsiniz; seçim sizin” mesajı verdi. Erengezgin sunumunda, yapılarda güneş enerjisinin önemine ve kullanımına dikkat çekerek, kendi projeleri üzerinden güneş enerjisi - ekoloji - sürdürülebilirlik gibi kavramların enerji temelinde nasıl ele alınıp yorumlandığını izleyenlerle paylaştı.

Konferans, “Gelecekten korkmak istemiyorsak doğal döngüye direnmeyi değil uyum sağlamayı seçmeliyiz” mesajıyla son buldu.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/celik-erengezgin-ile-dunyanin-sonu-ve-mimarin-sorumlulugu-uzerine_69099.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!