Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu'nun Tercihi Masdaf Oldu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde üç farklı noktada konumlandırılan “Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu”nda 10 yılın sonunda tekrar Masdaf markalı pompalar tercih edildi.

yapi.com.tr
Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu'nun Tercihi Masdaf Oldu

Renovasyon projeleri kapsamında sunduğu ücretsiz keşif hizmeti ve verimli pompa teknolojileri ile işletmelerdeki yüksek enerji tüketiminin önüne geçmeyi ve bakım maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen Masdaf’ın renovasyon projelerine bir yenisi daha eklendi.

CO2 salınımını azaltmayı hedefliyor
Renovasyon projelerinde “Ecodesign (Çevreye Duyarlı Tasarım) Direktifleri”ne uygun pompa seçimi ve yüksek verimli sistem dizaynı ile işletmelerdeki enerji verimliliğini artırmayı ve CO2 salınımını azaltmayı hedefleyen Masdaf’ın yüksek pompa teknolojileri, bu kez Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan temiz su terfi istasyonuna hayat verecek. ÇOSB'de bulunan 224 sanayi tesisinin su ihtiyacı, I. kısımda bölgenin su dağıtım hatlarından, II. kısımda ise derin su kuyularından temin edilecek.

Ücretsiz keşif hizmeti
“Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu”nunda sunduğu ücretsiz keşif hizmeti kapsamında mevcuttaki pompaların enerji verimliliğini ölçmenin yanı sıra pompanın “ömür boyu yaşam maliyeti” analizlerini de rapor olarak işletmeyle paylaşan Masdaf, keşiften, devreye alma sürecine kadar her aşamada sunduğu optimum çözümlerle dikkat çekiyor.

Renovasyon sonrası pompaların verimliliği arttı
Masdaf’ın mekanik dayanımı yüksek olan uzun ömürlü “NM serisi Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompa” teknolojilerinin tercih edildiği projede, renovasyon sonrasında pompaların verimliliğinde artış sağlandı.

Bakım maliyetleri %70 azaltıldı
Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompaların
, tesisattan, salyangoz gövdesi, tesisata bağlı kalacak şekilde ayrılabilmesi ve pompaya, motoru ya da salyangozu hareket ettirmeden müdahale edilebilmesi sayesinde bakım-onarım işlemlerinde de kolaylık sağlanması hedeflendi. Kolay bakım özelliği ile acil müdahale durumunda sistemin kesintiye uğramadan çalışması sağlandı. Böylece işletmenin bakım maliyetleri de %70 azaltılarak etkili bir sistem çözümü sunuldu. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/cerkezkoy-osb-terfi-istasyonunun-tercihi-masdaf-oldu_182001.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!