Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çilek, Avrupa Tasarım Yönetimi Ödüllerine Aday Gösterildi

Dünya çapında 60'ın üzerinde ülkede dağıtımı bulunan çocuk ve genç odası mobilyası üreticisi Çilek, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) tarafından Avrupa Tasarım Yönetimi Ödülleri’ne (DMEA) aday gösterildi.

yapi.com.tr
Çilek, Avrupa Tasarım Yönetimi Ödüllerine Aday Gösterildi

ilek, Avrupa Tasarım Yönetimi Ödülleri’ne (DMEA) aday gösterildi. Avrupa Birliği üyesi ülkelerden Avrupalı işletmelerin ve kurumların aday gösterildiği Avrupa Tasarım Yönetimi Ödülleri’ne, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) tarafından Türkiye’de çocuk ve genç odası mobilyası alanında aday gösterilen sadece Çilek oldu.

Çilek A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Çilek; “Kurulduğumuz günden bu yana özgün tasarıma ve tasarım yönetimine büyük önem verdik, firma veya organizasyonun ticari başarıyı yakalamak amacıyla tasarımı uygulama sürecindeki liderlik yetkinliğinin ve becerilerinin dikkate alındığı bu yarışmada ülkemizi temsil etmekten büyük gurur duyuyoruz. Bugün dünyada 1 milyondan fazla çocuğun odasını Çilek ürünleri süslüyor. Biz, dünya çocuklarına ve gençlerine sadece mobilya değil onların istekleri, beğenileri ve günün trendlerine göre bir yaşam tarzı sunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız detaylı çalışmalarımızla bugün dünya markaları ile aynı yarışmada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Bu yıl ilk kez düzenlenen yarışmanın ödül töreni 22 Kasım 2007’de Essen Almanya’da gerçekleştirilecek. Yarışmada başarılı olan kurum ve kuruluşların eserleri ise Red Dot Design Museum'da sergilenecek ayrıca Avrupa'da organize edilecek 3 sergiye de katılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cilek-avrupa-tasarim-yonetimi-odullerine-aday-gosterildi_54847.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!