Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

"Çimentaş da Yeni Asır gibi İzmir'in Simgesi"

Çimentaş Grup Genel İlişkiler Koordinatörü Mustafa Güçlü ve Mali ve İdari İşler Direktörü Ali İhsan Özgürman, Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı'yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Güçlü, Çimentaş'ın İzmir kuruluşu olması gibi Yeni Asır'ın da kentin simgesi olduğunu söyledi.

Yeni Asır Gazetesi
"Çimentaş da Yeni Asır gibi İzmir'in Simgesi"

Çimentaş Grup Genel İlişkiler Koordinatörü Mustafa Güçlü ve Mali ve İdari İşler Direktörü Ali İhsan Özgürman, Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı'yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Güçlü, Çimentaş'ın İzmir kuruluşu olması gibi Yeni Asır'ın da kentin simgesi olduğunu söyledi. Güçlü, "Yeni Asır'ın bizler için çok farklı bir anlamı var. Güne ilk Yeni Asır'la başlıyoruz. Siz İzmir'in aydınlık yüzünü temsil ediyorsunuz" diye konuştu. Güçlü, Çimentaş'ın çimento fabrikalarının yanı sıra Işıkkent Eğitim Kampusü ve spor kulübü ile kentin sosyal ve kültürel yaşamına büyük katkılar sağladığını dile getirdi.

Yeni Asır Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Yeni Asır'ın bir kişinin ya da kurumun değil İzmir'in değeri olduğunu söyledi. Bursalı, 115 yıllık geçmiş ile sağlam temeller üzerinde yükseldiklerini vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cimentas-da-yeni-asir-gibi-izmirin-simgesi_72737.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!