Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çimstone Verona Fuarı'nda Büyük Beğeni Topladı

Türkiye'nin ilk kuvars esaslı kompoze taş üreticisi Çimstone, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ve sürpriz ürünleri ile 7-10 Ekim tarihleri arasında

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Çimstone Verona Fuarı'nda Büyük Beğeni Topladı

ürkiye'nin ilk kuvars esaslı kompoze taş üreticisi Çimstone, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ve sürpriz ürünleri ile 7-10 Ekim tarihleri arasında İtalya'nın Verona kentinde düzenlenen MARMOMACC 39. Mermer, Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'ndaki seçkin yerini aldı.

Ünlü mimar Reşit Soley imzasını taşıyan gösterişli standıyla fuara katılan Çimstone, cepheden zemine şık ve çağdaş uygulama örneklerini profesyonellerin ve tüketicilerin beğenisine sundu.

1.500'e yakın katılımcısı ve 60.000'e yakın ziyaretçisi ile sektörün en önemli ve en saygın uluslararası fuar organizasyonu olarak kabul edilen Marmomacc'ta yeni taş ürünleriyle teknolojilerini kaynağında inceleme, globalizasyonun yeni yapısını yerinde analiz ederek gelecekteki pazar trendlerine ait bilgi edinme fırsatı bulduklarını ifade eden CEO Bülent Akgerman; "Çimstone, son dönemlerde yer aldığı önemli mimari projeler, yeni yatırımlara yönelmesi ve başarılı ihracat stratejileri sayesinde global pazarda çok iyi tanınan, rakipleri tarafından yakından takip edilen bir marka haline geldi. Çimstone, üretim kalitesi ve esnekliği, geniş ürün yelpazesi ile dünya çapındaki pek çok rakibini geride bırakıyor. Verona'da rakiplerimizin mevcut müşterileriyle yeni iş ilişkilerine basamak olacak görüşmeler yaptık." dedi.


Tarihsel ilkleri, kültürel zenginlikleri, doğal kaynakları ve jeopolitik önemiyle Türkiye'nin sayısız değerli dünya mirasını barındıran çok önemli bir ülke olduğuna dikkat çeken Bülent Akgerman; "Bu yıl standımızda firmamızın ve ürünlerimizin tanıtımına olduğu kadar Türkiye'nin tanıtımına da katkıda bulunacak aktivitelere yer vermeye özen gösterdik. Çimstone, bu topraklardan aldığı değeri ürünlerine ve kurum kültürüne katarak üreten bir firmadır." dedi.

Kuvarsın sağlamlığını bünyesinde barındıran Çimstone, su emmeme özelliği ile cephelere, kompakt yapısı ile hijyen gerektiren yüzeylere, yüksek aşınma dayanımı ile yoğun sirkülasyon yaşanan alanlara ideal çözümler sunuyor. Asit ve bazlara tam direnç gösterdiğinden banko ve tezgahlarda da rakipsiz olan Çimstone, parlak, mat ya da kumlu dokuları ve sınırsız renk alternatifleri ile kullanıcısına özgürlük sağlıyor.

Kuruluşundan bu yana yaklaşık sekiz yıl gibi kısa bir zamanda pazarını büyüten Çimstone, bugün dünyanın dört bir yanına; ABD, Kanada, Çin, Hong Kong, Singapur, Tayvan, Avustralya, İngiltere, Fransa, Portekiz, İsrail, Körfez ülkeleri gibi birçok farklı pazara ihracat yapar duruma geldi. Dünyanın en nitelikli ve zengin kuvars yataklarına sahip olan ülkemizin bu doğal zenginliğini işleyerek bitmiş ürün haline getiren ve yarattığı katma değer ile ihracatta önemli başarılar sağlayan Çimstone, özgün, modern, her koşulda güvenilir ve sağlam ürünleri ile sektörün tüm beklentilerine cevap verebiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cimstone-verona-fuarinda-buyuk-begeni-topladi_19363.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!