Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

CINEMA 4D Artık 64-Bit

CINEMA 4D Artık 64-Bit

yapi.com.tr
CINEMA 4D Artık 64-Bit

br/>

Windows 64 işletim isitemi için CINEMA 4D R9 64-Bit son sürüm...

MAXON Bilgisayar 17 Mayıs 2005 tarihinden itibaren yazılımının son versiyonunu 64-Bit uyumlu olarak Windows 64 işletim sistemi için piyasaya sürdü. Bu sürümden R9 kullanıcıları ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

Bir 64-Bit versiyonu geliştiren ilk 3B animasyon yazılımı geliştiricisi olarak MAXON, teknolojik zenginliğini ve ileri dönük gelişmesini bir kez daha göstermektedir.

Sonuç olarak, 2 GB hafıza sınırı, özellikle büyük projelerde kullanılmak üzere 1 Terabyte (1024 GB)’a arttırılmıştır. CINEMA 4D kullanıcıları, objelerin boyutları veya sahnede kaç obje bulunduğu, shader ayarları (örn. SubPolygonDisplacement), doku boyutu, Multipass-Rendering veya göz alıcı partikül sistemleri hakkında hiçbir endişeye sahip olmadan sahnelerini oluşturmakta serbesttirler. BodyPaint 3D kullanıcıları, dokular için boyut belirleme ve tabakaların sayısı ile ilgili olarak çok daha fazla özgürlüğe sahiptirler.

64-Bit işlemciler için optimize edilmiş performans sonucunda, render süratinin %20 arttırılması sonucu elde edilmiştir.

Intel’in Pentium 4 ve EM64T Xeon yanısıra AMD 64 ve AMD Opteron gibi tüm 64-Bit işlemciler desteklenmektedir. Windows XP Professional x64 Edition veya Windows Server 2003 x64 Edition gereklidir.

CINEMA 4D’nin modern, teknolojik altyapısı, kendisini en yeni teknolojik gelişmelere hızla adapte etmesini sağlar. Bu nedenle, MAXON, DualCore, HyperThreading, Multiprocessing ve pek çok diğer teknolojinin hızlı entegrasyonunda da bir liderdi.

Maxon Hakkında (www.maxon.net):

MAXON Bilgisayar, profesyonel 3B modelleme, boyama, animasyon ve render çözümleri geliştiricisidir. Ödüllü ürünleri, sinema, televizyon, bilim, mimari, mühendislik ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ocak 2000 tarihinde, mimari CAD yazılımlarında bir lider olan Nemetschek Şirketler Grubu, multimedya pazarına bir giriş yapmak ve CAD modelleri için yüksek kalitede render çözümleri sunmak için MAXON firmasının %70’ini satın almıştır.

FGA Mimarlık Hakkında (www.fga.com.tr):

Fga Mimarlık 1997 yılından beri Nemetschek Yazılımlarının danışmanlık, satış, eğitim ve destek hizmetlerini sağlamaktadır. 2000 yılından itibaren de Cinema 4D için aynı hizmetleri vermeye devam etmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cinema-4d-artik-64-bit_28046.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!