Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

CNR İMOB, 6 Günde 148.718 Ziyaretçiyi Ağırladı

Yapay zekâ destekli fuarı CNR İMOB, bu yıl toplam 13 salonda dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerini ağırladı. 750’nin üzerinde firmanın birbirinden özel ürünlerinin sergilendiği fuar, 6 gün içerisinde 132 ülkeden 44.865’i yabancı olmak üzere toplam 148.718 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

yapi.com.tr
CNR İMOB, 6 Günde 148.718 Ziyaretçiyi Ağırladı

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) işbirliği ve KOSGEB desteği ile düzenlenen CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nın bu sene 16.sı gerçekleşti. Yerli ve yabancı 750’nin üzerinde firmanın yeni sezon ürünlerinin tanıtıldığı fuar, 6 gün içerisinde 132 ülkeden 44.865’i yabancı olmak üzere toplam 148.718 sektör profesyoneline ulaşmayı başardı. Fuar, 160.000 metrekarelik toplam 13 salonda misafirlerini ağırladı.

Ticaret hacminde 2 milyar dolar seviyesine ulaşıldı

Salt mobilya fuarı olarak ele alındığında gerek metrekare, gerek katılımcı ve gerekse de ziyaretçi açısından dünyanın en büyük ev mobilyaları fuarı niteliği taşıyan CNR İMOB Fuarı, başarılı neticeleriyle katılımcı ve ziyaretçilerini bir kez daha memnun etti. Geçen yıl olduğu bu yıl da B2B görüşmelerine sahne olan fuar, bu kez 30 ülkeden 1000 kişilik alım heyetini ağırladı. Sektör profesyonellerinin adeta akın ettiği fuarda, B2B iş görüşmeleri dâhil, yaklaşık 2 milyar dolarlık üzerinde bir ticaret hacmi yakalandı.

Başarıda Data Yönetim Sistemi’nin rolü büyük

CNR Holding’in 2 yıllık bir çalışmayla geliştirdiği yapay zekâ destekli Data Yönetim Sistemi, fuarın gerek ziyaretçi sayısındaki artışında gerekse de sağlanan ticaret hacminde önemli bir rol oynadı. 2017 yılında kurulan Business Intelligence Agency - BIA (Global Pazar İstihbarat Sistemi) ile 30 milyon katılımcı ve ziyaretçiye ilişkin veri bankası oluşturan CNR Holding, Data Yönetim Sistemi ile de bu veri bankasını analiz ederek, doğru satıcının doğru alıcı ile eşleşmesini sağladı. 2020 yılının ikinci yarısı itibariyle CNR’ın bütün fuarlarında uygulanmaya başlanacak olan sistem ile hem katılımcı ve ziyaretçiler için fuarların verimini arttırmak hem de sürdürülebilir bir iletişim sağlamak amaçlanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cnr-imob-6-gunde-148-718-ziyaretciyi-agirladi_177332.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!