Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Cosentino'ya PMA Risk ve İş Güvenliği Yönetimi Ödülü

Çalışanlarına bağlılığıyla iş sağlığı ve güvenliği alanında yatırımlarını artırarak risk kontrol iyileştirmesi gerçekleştiren Cosentino Kuzey Amerika, Amerikalı sigorta şirketi PMA’dan Risk Yönetimi Takdir Ödülü aldı.

yapi.com.tr
Cosentino'ya PMA Risk ve İş Güvenliği Yönetimi Ödülü

Cosentino’nun aldığı Risk Yönetimi Takdir Ödülü, Cosentino’nun Kuzey Amerika’daki bin 200 çalışanı için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmaya olan adanmışlığının göstergesi oluyor. Ödül aynı zamanda, Cosentino’nun son yıllarda uyguladığı ve tüm sektörde çıtayı yükselten iş sağlığı ve güvenliği programlarında da doğru bir noktaya odaklandığını gösteriyor.

Sektöre örnek olacak
Cosentino Kuzey Amerika Çevre Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Mario Guijarro, “Cosentino ailesinin bir parçası olan çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlığı, güvenliği ve refahına çok büyük önem veriyoruz. Güvenlik ve iş sağlığı uygulamalarımızla, çalışanlarımıza ve tüm iştiraklerimize fayda sağlıyoruz. Ayrıca uygulamalarımızın sektöre örnek olacağını düşünüyoruz" dedi.

2019 yılında iş sağlığı ve güvenliği yatırımlarına 13 milyon Euro harcandı
Gensuite ve “Safety by Routine” gibi risk değerlendirmesi için öncü programları yıllardır kullanan Cosentino, 2019 yılında iş sağlığı ve güvenliğe yaklaşık 13 milyon Euro harcadı. Aynı zamanda şirket 2019 yılında Cantoria'daki (Almería) merkezde 13 bin saat, ABD ekibine ise 2 bin saat eğitim verdi. Girişimlerle birlikte son yıllarda kaza oranlarında yüzde 30'luk bir azalma sağlandı.   

http://www.yapi.com.tr/haberler/cosentinoya-pma-risk-ve-is-guvenligi-yonetimi-odulu_182766.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!