Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çuhadaroğlu 2005 - Bayi Toplantısını Çatalca Durusu'da Yaptı

Çuhadaroğlu 2005 - Bayi Toplantısını Çatalca Durusu'da Yaptı

yapi.com.tr
Çuhadaroğlu 2005 - Bayi Toplantısını Çatalca Durusu'da Yaptı

UHADAROĞLU bayileri 22-24 Nisan tarihleri arasında Durusu Tropicano’da düzenlenen organizasyonda eğlenceli bir hafta sonu geçirdiler. İlk gün toplantı öncesinde, emekli bankacı Neşet ÖZGEN bayilere finans konusunda yararlı bilgiler verdi. İlgiyle karşılanan konuşmanın ardından, bayiler dvd gösterimleri ile eğlenceli vakit geçirdi. Açılış konuşmasını Nejat ÇUHADAROĞLU’nun yaptığı bayi toplantısının devamında Çuhadaroğlu Metal Genel Müdürü Sn. Kenan ARACI 2004 yılını değerlendirdikten sonra, gelecekteki yatırımlar ve bayi ağındaki gelişmeler üzerine bilgiler verip, bayilere 2005 yılı bayilik belgelerini takdim etti ve 2005 yılı beklentilerini katılımcılarla paylaştı.

Bayi toplantısı kapsamında gerçekleşen diğer sunum ve konuşmacılar ise;
“Sistemlerdeki yenilikler” sunumuyla Teknik Destek Yöneticisi Işıl BİRÇEK, fabrika yatırımları ile ilgili Metin YILMAZ, “Kurşun Geçirmez Doğrama” ve “Yangına Dayanıklı Doğrama” sunumuyla Ar-Ge Yöneticisi Hüseyin GÖKDEMİR, kalite konusunda Sevin KINALI, ve satışını yaptığımız Emmegi profil kesme makineleri konusunda Uğur DEMİRCİ bayilere detaylı bilgiler verdi.

Yoğun toplantı sonrasında takım çalışmasının önemini vurgulamak amacıyla Erken ÇUBUÇU’nun liderliğinde eğlenceli dış mekan etkinlikleri ile takım ruhunu geliştirdiler. İş stresinden uzaklaşma gece boyunca da devam etti, yine showman eşliğinde gala gecesi boyunca dans yarışmaları, animasyonlar, dansöz, ve sürpriz çekilişler ile devam etti... Böylece bayiler Çuhadaroğlu ile ortak çalışmanın gururuyla ertesi gün çok güzel anılar taşıyarak ayrıldılar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cuhadaroglu-2005---bayi-toplantisini-catalca-durusuda-yapti_27006.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!