Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Nuh'un Gemisi Kıbrıs'ta

Çuhadaroğlu'ndan Yeni Bir Marka: İZOPEN

Çuhadaroğlu, yeni markası İZOPEN’i pazara sundu. Ekonomik krize rağmen yatırımlarına ara vermeyen, kapı ve pencere aksesuar sitemleri Interax’tan sonra ikinci markası İZOPEN pencere ve kapı sistemlerini yaratan Çuhadaroğlu, özellikle konutlar, hastaneler ve okullarda fark yaratmayı hedefliyor.

yapi.com.tr
Çuhadaroğlu'ndan Yeni Bir Marka: İZOPEN

Çuhadaroğlu, yeni markası İZOPEN’i pazara sundu. Ekonomik krize rağmen yatırımlarına ara vermeyen, kapı ve pencere aksesuar  sitemleri Interax’tan sonra ikinci markası İZOPEN pencere ve kapı sistemlerini yaratan Çuhadaroğlu, özellikle konutlar, hastaneler ve okullarda fark yaratmayı hedefliyor.

Çuhadaroğlu, fabrikasında düzenlediği bir toplantıda İZOPEN’i bayileriyle tanıştırdı. Çuhadaroğlu Metal Sanayi Genel Müdürü Kenan Aracı, yatırımları etap etap tamamladıklarını söyledi. Kriz sonrasında, duran ve ertelenen yatırımların devam edeceğini ve doğacak ani talepleri karşılamak için hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Aracı, “Bu süreçte hem makine teçhizat, hem de etkin ve bilgili insan kaynağımız ile hazır olmalıyız. Bizler tüm yatırımlarımızı bu doğrultuda tamamlıyoruz” dedi.

Çuhadaroğlu’nun güçlü Ar-Ge’si sayesinde geliştirilen İZOPEN pencere ve kapı sistemleri, özellikle toplu konut, okul ve hastane inşaatlarında yeni bir dönem başlatacak. Aynı zamanda evlerde de rahatlıkla uygulanabilecek olan İZOPEN, bir çok avantajı da beraberinde getiriyor. Çuhadaroğlu kalitesinde ve güvencesinde üretilip uygulanacak olan İZOPEN’in; hafif olması, nakliyesinin kolaylıkla yapılabilmesi, zarif görünümü, kolay uygulanabilir olması, kasa kalınlıklarının uygulanacak alana göre ayarlanabilmesi, montajının kolaylığı ve en önemlisi ekonomik olması tercih sebepleri olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cuhadaroglundan-yeni-bir-marka-izopen_69760.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!