Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Danfoss Türkiye'de Atama

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri OEM ve Gıda Perakendesi Ülke Satış Direktörlüğü görevine Sertan Genç atandı.

yapi.com.tr
Danfoss Türkiye'de Atama

İklimlendirme, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında hizmet veren Danfoss Türkiye’de yeni bir atama gerçekleşti. 2014 yılından beri OEM ve Gıda Perakendesi Kıdemli Satış Müdürü görevini yürüten ve 16 yılı aşkın sektörel tecrübesi bulunan Sertan Genç, 1 Ocak 2024 itibarıyla Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri’nde OEM ve Gıda Perakendesi Ülke Satış Direktörü olarak görevine devam edecek.

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri iş kolunun OEM endüstrisinde üretici firmalara sunduğu ürün komponentleri arasında kompresörler, sürücüler, mikro kanal ve plakalı eşanjörler, programlanabilir kontrolörler, elektronik ve termostatik genleşme vanaları, dört yollu vanalar, filtre kurutucular, hat ekipmanları, sıcaklık ve basınç sensörleri bulunuyor. Bu komponentler; bireysel konut ve endüstriyel ısı pompalarında, veri merkezleri iklimlendirmesinde, hijyenik ve hassas kontrollü klimalarda, bireysel konutlarda, ticari binalar için klima santrallerinde, çatı tipi paket klimalarda, üretim tesislerinde ve ticari binalar için chiller ürünlerinin üretiminde kullanılıyor. Ayrıca gıda depolamada, süpermarket çözümlerinde, şişe soğutucularında, soğuk zincir uygulamalarında ve toplu taşıma iklimlendirmesinde de tercih ediliyor.

Sertan Genç Hakkında

Sertan Genç, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu ve 2010 yılında yine aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladı. Genç, kariyerinde Ar-Ge, Kalite, Üretim, Satış bölümlerinde görev aldı. 2014 yılında ise Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri iş koluna transfer oldu. Yüksek Makine Mühendisi olarak nitelikli bir kariyer geçmişine sahip olan Sertan Genç, 16 yılı aşkın engin sektörel tecrübesi ve 10 yıllık yöneticilik deneyimiyle Danfoss’a önemli katkılarda bulundu ve değerli çalışmalara imza attı.

 

*

Danfoss Hakkında

Danfoss, yarının dünyasının daha iyi, daha akıllı ve daha etkili olmasını sağlayan mühendislik teknolojileridir. Büyüyen şehirlerde, enerji tasarruflu altyapı, bağlantılı sistemler ve yenilenebilir enerji entegrasyonu ihtiyacını karşılarken, evlerde ve ofislerde taze gıda tedarikini ve optimum konforu sağlıyoruz. Çözümlerimiz; örneğin soğutma, klima tesisatı, ısıtma, elektrik motorlarının kontrolü ve mobil ekipman için kullanılmaktadır. Yenilikçi mühendisliğimiz 1933 yılına dayanmaktadır ve bugün Danfoss, 40.000 çalışanı ve 100'den fazla ülkede satışlarıyla dünya lideridir. Şirketin kurucusunun ailesine ait özel bir şirketiz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/danfoss-turkiyede-atama_201079.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!