Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Danışman Arsasına Yeni Plan

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun danışmanı CHP’li Bilgin Erünal’ın yüzde 10’una sahip olduğu ve metropolitan aktivite merkezi imarı talep edilen arsa krizi ikinci kez Karabağlar Belediye Meclisi gündemine girdi. Erünal ve ortakları ilk taleplerine verilen red kararının iptali için açtıkları dava sonuçlanmadan, yeni bir plan

Hürriyet EGE
Danışman Arsasına Yeni Plan

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun danışmanı CHP’li Bilgin Erünal’ın yüzde 10’una sahip olduğu ve metropolitan aktivite merkezi imarı talep edilen arsa krizi ikinci kez Karabağlar Belediye Meclisi gündemine girdi. Erünal ve ortakları ilk taleplerine verilen red kararının iptali için açtıkları dava sonuçlanmadan, yeni bir plan değişikliğiyle Karabağlar Belediyesi’ne başvurdu.

Yeni plan

Karabağlar Belediye Meclisi’nde bugün gündeme alınması ve komisyonlara sevkedilmesi beklenen yeni imar plan değişikliğinde, ilk planda Meclis tarafından bulunan eksiklikler giderildi. Derenin üzerinin kapatılmasıyla ilgili İZSU’dan herhangi bir sorun yaratmayacağı yönünde alınan görüş dosyaya eklendi. Çekme mesafelerinde yer alan rampalar ve otopark girişleri düzeltildi. İzmir İdare Mahkemesi’ne açılan dava ise bilirkişi aşamasına geldi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/danisman-arsasina-yeni-plan_75526.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!