Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

DASK, Deprem TIR'ı Bugün Taksim'de

DASK, 17 Ağustos 1999’da meydana gelen Marmara depreminin 11. yıldönümünde deprem ve Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırmaya devam ediyor. 14-15 Ağustos tarihlerinde Zeytinburnu, 16-22 Ağustos tarihlerinde Taksim meydanında olacak Deprem TIR’ında vatandaşlar Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE)

Radikal Gazetesi
DASK, Deprem TIR'ı Bugün Taksim'de

STRONG>DASK, 17 Ağustos 1999’da meydana gelen Marmara depreminin 11. yıldönümünde deprem ve Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırmaya devam ediyor. DASK, etkinliklerini Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) ve Mahalle Afet Gönüllüleri (MAG) işbirliğiyle İstanbul’da sürdürüyor. 14-15 Ağustos tarihlerinde Zeytinburnu, 16-22 Ağustos tarihlerinde Taksim meydanında olacak Deprem TIR’ında vatandaşlar KRDAE eğitmenleri eşliğinde deprem simülasyonuna katılacaklar.

MAG’lılar Zorunlu Deprem Sigortası’nın önemine dikkat çekmek için bir hafta boyunca Taksim meydanındaki deprem barakasında yaşayacak. DASK Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Yazıcı da ziyaret edecek. (Radikal)

http://www.yapi.com.tr/haberler/dask-deprem-tiri-bugun-taksimde_81981.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!