Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

DemirDöküm, Meslek Lisesi Öğretmenleri için "Eğiticinin Eğitimi" Programı Düzenledi

DemirDöküm, Milli Eğitim Bakanlığı Teknik ve Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan, Atölye ve Meslek Lisesi öğretmenlerine yönelik yeni programını hayata geçirdi.

yapi.com.tr
DemirDöküm, Meslek Lisesi Öğretmenleri için "Eğiticinin Eğitimi" Programı Düzenledi

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, 10 yıla yakın süredir eğitim alanında yürüttüğü çalışmalara yenisini ekledi. DemirDöküm Akademi ile iş ortaklarının mesleki ve kurumsal gelişimi için eğitimler düzenleyen, 6 yıldır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için ders kitabı dağıtım projesini üstlenen DemirDöküm, bu kez eğitimcilere yönelik hazırladığı projeyi hayata geçirdi. “Eğiticinin Eğitimi” projesi kapsamında DemirDöküm meslek lisesi öğretmenleriyle buluştu.

Ankara, İzmir, Diyarbakır, Gaziantep ve Ordu başta olmak üzere 11 ilden 14 öğretmenin katılımı ile gerçekleşen “Eğiticinin Eğitimi” projesi 3 gün sürdü. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan’ın yanı sıra Teknik ve Eğitim Departmanı’ndan yöneticilerin katılımı ile genel müdürlük binasında gerçekleşen teorik eğitimlerde, gaz yakıcı cihazlar, iklimlendirme cihazları, ısı pompaları ve ürünlerin sürdürülebilirliği paylaşıldı. Programın ikinci günü ise pratik eğitimler Kurtköy Eğitim Merkezi’nde düzenlendi. Öğretmenler için özel olarak hazırlanan eğitim programında yoğuşmalı kombi, ısı pompası, kaskad sistemler ve iklimlendirme cihazları üzerinde uygulamalı anlatımlar gerçekleştirildi. DemirDöküm’ün hedefleri ve vizyonu hakkında da bilgi paylaşımının gerçekleştiği organizasyonda öğretmenler yeni nesil cihaz ve sistemleri deneyimleyerek teorik bilgileri pekiştirme fırsatı buldu. Türkiye’nin dört bir yanından katılan öğretmenler eğitimin üçüncü gününde DemirDöküm’ün 270 bin metrekare açık, 64 bin metrekare kapalı alana yayılan Bozüyük Fabrikası’nda ağırlandı. Avrupa’nın tek çatı altındaki en büyük üretim tesisini ziyaret eden eğitimcilerle; endüstri 4.0 uygulamaları, özel üretim teknolojileri ve çevre dostu üretim modeli hakkında bilgi paylaşıldı.

“Öğretmenlerimizle Birlikte Sektöre Katkı Sağlıyoruz”
İklimlendirme sektörünün geleceğini şekillendirecek gençlerin eğitimine, bu kez öğretmenlerin yanında olarak destek verdiklerini belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “Sektörün geleceğine yön veren değerli öğretmenlerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. DemirDöküm olarak hızla değişen, gelişen dünyada eğitime ve eğitime yapılacak yatırımlara çok büyük değer veriyoruz. DemirDöküm olarak sadece ürün ve hizmetlerimizle değil aynı zamanda teknolojimiz, Ar-Ge gücümüz, sektöre öncülük eden projelerle de adımızdan sıkça söz ettirmek istiyoruz. Meslek liselerinde eğitimine devam eden öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokum-meslek-lisesi-ogretmenleri-icin-egiticinin-egitimi-programi-duzenledi_190145.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Ytong Çatı Paneli

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!