Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

DemirDöküm Yetkili Satıcıları Vietnam'da Yorgunluk Attı

DemirDöküm, 2009 yılını başarıyla tamamlayan 17 yetkili satıcısını Vietnam seyahatiyle ödüllendirdi. Seyahate katılan DemirDöküm Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Erol Porsemay seyahat boyunca, ekip çalışması, verimliliğin artırılması, hızlı ve etkili karar verebilmeye yönelik takım çalışmaları ve work–shoplar gerçekleştirildiğini

yapi.com.tr
DemirDöküm Yetkili Satıcıları Vietnam'da Yorgunluk Attı

DemirDöküm, 2009 yılını başarıyla tamamlayan 17 yetkili satıcısını Vietnam seyahatiyle ödüllendirdi. Seyahate katılan DemirDöküm Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Erol Porsemay seyahat boyunca, ekip çalışması, verimliliğin artırılması, hızlı ve etkili karar verebilmeye yönelik takım çalışmaları ve work–shoplar gerçekleştirildiğini belirtti.

Seyahatin ilk gününde, eski adı Saygon olan Ho Chi Minh’te yöresel ulaşım aracı olan cyclo’ larla şehir turu yapan yetkili satıcılar, Bonsai teknesinde katıldıkları akşam yemeğinde geleneksel Uzak Doğu yemeklerinin tadını çıkardılar. DemirDöküm yetkili satıcıları, seyahatin ikinci gününde, geleneksel dövüş sanatı olan Tai Chi ile tanıştılar. Sabahın erken saatlerinde başlayan etkinlikte, Tai Chi tekniğinin uygulanmasının insanın içindeki şiddet duygusuyla savaşmak, sabır ve yavaşlıkla beden üzerinde kontrol sağlaması gibi öğretilerle farklı bir felsefeyi tanıma imkanı buldular. Seyahatin üçüncü gününde Mekong Delta Turu ve tapınak ziyaretleri yapıldı.

Cu Chi Tünellerinde, Vietnam savaşı sırasında Vietnam halkının gösterdiği cesaret ile ilgili bilgi edinme, yaşananları hissetme imkanı buldular. Unesco tarafından canlı yaşam alanı seçilen Can Gio Mangrove Ormanı’nda yapılan Timsah Safari’sinde, sandallarla yapılan turda, doğal yaşam alanlarında vahşi hayvanları gören yetkili satıcılar, turdan oldukça etkilendiklerini belirttiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokum-yetkili-saticilari-vietnamda-yorgunluk-atti_77856.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!