Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dortek'ten 'Anneler Günü'ne Özel: "Annenizin Kapısını Çalmayı Unutmayın"

Dortek'ten 'Anneler Günü'ne Özel: "Annenizin Kapısını Çalmayı Unutmayın"

yapi.com.tr
Dortek'ten 'Anneler Günü'ne Özel: "Annenizin Kapısını Çalmayı Unutmayın"

b>'Monoblok-dolu' kapıların üreticisi Dortek, "Size bu dünyanın kapılarını açan kişiye, bir kapı da siz açın" sloganı ile Anneler Günü için değişik bir hediye alternatifi sunuyor.

Dortek showroomlarında sunulan birbirinden farklı renk ve desendeki binlerce çeşidin üzerindeki kapı seçeneklerinden bir tanesini annenize hediye ederek, onların kalplerinin kapılarını ardına kadar açabilirsiniz. Üstelik, seçtiğiniz kapıya anneniz için güzel bir mesaj yazdırmanız da mümkün.

Dortek markalı tüm 'monoblok-dolu' kapılar lif haline getirilmiş yapısıyla çevre dostu, dolu yapısıyla darbelere, yangına ve neme dayanıklı. Özel izolasyon fitillerinin katkısıyla ısı ve ses yalıtımlı, koku izolasyonlu olan Dortek kapılar, ultraviyole lake boya ve üç boyutlu ahşap desenli bitişleri ile dış etkenlere, güneş ışınlarına ve çizilmelere karşı dirençli. Kullanılan teknoloji sayesinde kapının üzerine her türlü yazı, figür ve resmi işleme olanağı var.

Sınırsız desen özgürlüğü sayesinde dekoratif özelliği üst düzeyde olan ve tüketicinin adresine kadar özel korumalı ambalajıyla getirilerek uzman teknik ekiplerle hizmet sunan Dortek, bu özellikleri ile sektörde rakipsiz bir kategoriye oturarak dünyada kapısı en çok çalınan şirket olmayı hedefliyor.

Dortek
'monoblok-dolu' kapı üreten ilk marka olan Dortek, 2003 yılında kuruldu. Kişiye veya projeye özel sınırsız tasarım seçeneği sunan Dortek, 80 milyon Euro'luk yatırım ile Kastamonu'da 100 bin m2 alana kurulu fabrikasında günde 4 bin kapılık üretim kapasitesi ile çalışıyor. Patent koruması altında olan "monoblok dolu kapı teknolojisi" ile üretilen Dortek markalı her kapı kanadına, herhangi bir desen, bir logo, hatta bir insan yüzünün şekli bile 3 boyutlu olarak işlenebiliyor.

Halen Türkiye çapında 35 adet showroom ile hizmet veren Dortek, 2006 yılında 60 adet mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Amerika, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne ihracat yapan Dortek, kendi buluşu olan 'monoblok-dolu kapı teknolojisi' ile üretilen kapıları önümüzdeki yıllarda günde 10 bin adetlik kapasiteye çıkarak üretiminin yüzde 70'ini ihracata ayırmayı planlıyor.

www.dortek.com.tr

http://www.yapi.com.tr/haberler/dortekten-anneler-gunune-ozel-annenizin-kapisini-calmayi-unutmayin_44461.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!