Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

DÜFA Bayilerini Barcelona’da Ağırladı

DÜFA, 5 günlük turistik İspanya gezisi düzenleyerek, 21 kişiden oluşan bayi grubuna Barselona'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdirdi. DÜFA Satış Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın başkanlığında düzenlenen gezi, bayilerin bir yıllık çalışmaları göz önüne alınarak düzenlendi.

yapi.com.tr
DÜFA Bayilerini Barcelona’da Ağırladı

DÜFA, 3-7 Haziran tarihleri arasında 5 günlük bir turistik İspanya gezisi düzenleyerek, 21 kişilik bayi grubuna Barselona'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdirdi.

DÜFA Satış Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın başkanlığında düzenlenen gezi, bayilerin bir yıllık çalışmaları göz önüne alınarak düzenlendi.

DÜFA’nın  başarılı bayilerini yurtdışı gezileri ile ödüllendirdiğini söyleyen DÜFA Satış Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın: "DÜFA Bayileri Yurt Dışı Gezisi; bir taraftan bayilerimizin motivasyonlarını güçlendirmek ve çalışma verimini artırmak, diğer taraftan geziye gidemeyen bayilerimizin işlerine daha fazla sahip çıkarak çalışma arzularını körüklemek amacını taşıyor. Bugüne kadar yaklaşık 850 bayimizi Avrupa'nın değişik ülkelerine gezilere götürdük. Bayilerimiz; hem elde ettikleri yıllık ciro, hem teknik donanımları ve hem de şirket kriterlerimize uyum sağlamaları sonucu firmamız tarafından yurtdışı gezisi ile ödüllendirildiler. Gezilerimizin olumlu yansımalarını gördük. Bu sebeple bayilerimize yönelik yurtdışı gezilerimiz gelecek yıllar içinde de devam edecek." dedi.

Geziye katılanlar Barselona'nın tarihi ve turistik yerlerinden Tipidabo ve Mount Juich tepeleri ile Gaudi'nin dünyaca ünlü Kutsal Aile Kilisesi, Dali'nin evi ve müzesi, Barselona Olimpiyat Köyü, Arena ve Cristof Colomb Anıtı'nı gördüler.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/dufa-bayilerini-barcelonada-agirladi_80387.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!