Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Düfa Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Yapıldı

‘Boyanın Ustası Düfa’ geleneksel bayi toplantısı, 12-14 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. Akka Antedon Otel’de yapılan 'Düfa Bayi Toplantısı'nda bayiler, seminer, eğitim ve etkinliklerle gönüllerince eğlenme ve dinlenme fırsatı buldular.

yapi.com.tr
Düfa Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Yapıldı

‘Boyanın Ustası Düfa’ geleneksel bayi toplantısı, 12-14 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. Akka Antedon Otel’de yapılan 'Düfa Bayi Toplantısı'nda bayiler, seminer, eğitim ve etkinliklerle  gönüllerince eğlenme ve dinlenme fırsatı buldular.

Bayi toplantısına Kayalar Kimya Genel Müdürü Ersin Kayalar, Genel Müdür Yardımcısı Tolga Kayalar, Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın, Düfa Arge Müdürü Selma Feridunoğlu, Düfa Thermal Ürün Yöneticisi Ertan Şafak ve Rota Eğitim’den Bülent Gizer sunumlarıyla katıldılar.

Toplantıda konuşan Kayalar Kimya Genel Müdürü Ersin Kayalar, 2005 yılında Alman Meffert AG ile ortaklık anlaşması yaparak Düfa boyalarını Türkiye’de; Kayalar Kimya tesislerinde üretmeye başladıklarına değinerek, "2009 yılında bu ortaklığın tüm haklarını satın alarak, Kayalar-Meffert Ag ortak şirketinin Türkiye’deki tek sahibi olduk. Böylece AB standartlarına uygun kalitesi ile Türk pazarına giren DÜFA ürünleri, Almanya’nın genel merkezinden yapılan teknoloji transferi ile Kayalar Kimya’nın İstanbul Tuzla’daki tesislerinde üretilmeye devam edecek" dedi. Ersin Kayalar daha sonra, Düfa’nın yeni ürünleri Thermal Isı Yalıtım Sistemleri ve Ametist’ten bahsetti.

Rota Eğitim Kurumları eğitmenlerinden Bülent Gizer ise, bayilerde pazarlama-satış anlayışının gelişimi, satışın unsurları konularında  seminer verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dufa-geleneksel-bayi-toplantisi-antalyada-yapildi_77763.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!