Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dumankaya’dan Taze Fırsatlar

'Kente kimlik katan yaşam alanları' kazandırmayı misyon edinen Dumankaya, İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirdiği Minimal, Vizyon, Konsept İstanbul ve Trend Ekstra’da çok özel kampanyalar sunuyor. Peşin veya vadeli konut alımlarında kısa süreli düzenlenen bu özel kampanyada yüzde10 peşin alım indiriminin yanı sıra yüzde 0 faiz veya sıfır

yapi.com.tr
Dumankaya’dan Taze Fırsatlar

'Kente kimlik katan yaşam alanları' kazandırmayı misyon edinen Dumankaya, İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirdiği Minimal, Vizyon, Konsept İstanbul ve Trend Ekstra’da çok özel kampanyalar sunuyor. Peşin veya vadeli konut alımlarında kısa süreli düzenlenen bu özel kampanyada yüzde10 peşin alım indiriminin yanı sıra yüzde 0 faiz veya sıfır peşinat seçenekleri bulunuyor.

Dumankaya Minimal 8.200 YTL’den başlayan peşinatlar

Kent yaşamının yarattığı stres ortamından uzaklaşmak isteyenler için tasarlanan Dumankaya Minimal’de 82 bin YTL’den başlayan fiyatlar ve 8 bin 200 YTL’den başlayan peşinat seçenekleri sunuluyor. Vadeli alımlarda yüzde 10 peşinat, yüzde 15’lik ara ödeme ve yüzde 75 sabit taksit imkanının bulunduğu Minimal’de kredi faiz oranları ise 12 ay için yüzde 0, 36 ay için yüzde 0,94, 60ay için yüzde 1,21 ve 120 ay için yüzde 1,40 olarak kullanılabiliyor. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlanıyor.

Dumankaya Vizyon’da yüzde 0 faizli kredi imkanları

İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Kartal’a yeni bir 'vizyon' kazandıran Dumankaya Vizyon’da 19 bin 600 YTL’den başlayan peşinatlar ile konut sahibi olma avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanı bulunuyor. Vadeli alımlarda yüzde 10 peşinat, yüzde 15’lik ara ödeme ve yüzde 75 sabit taksit imkanının bulunduğu Vizyon’da kredi faiz oranları ise 12 ay için yüzde 0, 36 ay için yüzde 0,94, 60ay için yüzde 1,21 ve 120 ay için yüzde 1,40 olarak sunuluyor. Ayrıca kısa bir süre için peşin veya vadeli alımlarda yüzde 5 özel indirim imkanı bulunuyor.

Konsept İstanbul’da peşin alımlara yüzde 10 özel indirim

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kurtköy’de, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 2 dakika uzaklıkta bulunan Konsept İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere vadeli alımlarda sıfır peşinat ile konut sahibi olma avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlanıyor. Vadeli alımlarda avantajlı konut kredisi kullanma imkanının sunulduğu Konsept İstanbul’da 12 aya kadar yüzde sıfır, 36 aya kadar yüzde 0,94, 60 aya kadar yüzde 1.21, 120 aya kadar yüzde 1.40 faizle konut kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca kısa bir süre için peşin veya vadeli alımlarda %5 özel indirim imkanı bulunuyor.

Trend Ekstra’da vadeli alımlarda sıfır peşinat fırsatları

Dumankaya İnşaat, özgün mimarisi ve sunduğu yaşam standartlarıyla Kurtköy’ün simgesi olan Trend Extra’da vadeli alımlarda sıfır peşinat veya yüzde 10’luk peşin alım indirimi ile konut sahibi olma avantajı sunuyor. Vadeli alımlarda avantajlı konut kredisi kullanma imkanının sunulduğu Konsept İstanbul’da 12 aya kadar yüzde sıfır, 36 aya kadar yüzde 0,94, 60 aya kadar yüzde 1.21, 120 aya kadar yüzde 1.40 faizle konut kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca kısa bir süre için peşin veya vadeli alımlarda yüzde 5 özel indirim imkanı bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dumankayadan-taze-firsatlar_64204.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!