Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dündar İnşaat’a Yeni Atama

Müşteri odaklı düşünce ve hizmet anlayışıyla tüm süreçlerinde mükemmelleşmeyi hedefleyen Dündar İnşaat’ın Müşteri İlişkileri Takım Liderliğine (Satış, Pazarlama ve Halkla İlişkiler) Nurhan Nalıncı getirildi.

yapi.com.tr
1 Dündar İnşaat’a Yeni Atama

üşteri odaklı düşünce ve hizmet anlayışıyla tüm süreçlerinde mükemmelleşmeyi hedefleyen Dündar İnşaat’ın Müşteri İlişkileri Takım Liderliğine (Satış, Pazarlama ve Halkla İlişkiler) Nurhan Nalıncı getirildi.

Nurhan Nalıncı kimdir?
Nurhan Nalıncı, 1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1990 yılında Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Kariyerine, 1990 yılında Korkmaz Yiğit firmasında başlayarak Altunizade Konutları, Kibele Konutları ve Platin Konutları Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü görevini başarıyla yürüttü. 1995–1997 yılları arasında kendi firması olan Horizon Pazarlama ve Danışmanlık Şirketi ile Ankara İnşaat, Emko İnşaat ve Hasko İnşaat gibi firmalarla Sapanca Manors, Paşa Korusu Konutları ve Site Arkheion projelerinin Pazarlama ve Satış organizasyonunu üstlendi. 1998-2006 yılları arasında Yüksel Yapı Yatırım A.Ş. ile Metrocity Millennium projesinde Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yaptı.

1963 yılında kurulan ve inşaat mühendisi bir aile şirketi olan Dündar İnşaat, ortaya koyduğu başarılı projelerle sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Firma, tamamlanan “Istanblue” ve tamamlanmakta olan “Incity” projelerine yeni projeler ekleyip müşterilerine sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dundar-insaata-yeni-atama_56755.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Aman dikkat edin...Dündar inşaat deyince bir durun aman başınızı yakmayın, bunlardan ne ev alınır ne de yanlarında çalışılır.. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!