Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Dijital Baskı Dünyası, HP...

'Dünyanın En İşbirlikçi' Yazıcısı HP Designjet T2300 eMFP

HP Designjet T2300 eMFP, tüm çok fonksiyonlu baskı işlemlerine ve dünyadaki ilk web’e bağlanma özelliğine sahip geniş format baskı sistemi. Her yerde kullanıcılarına baskı alma imkanı tanıyan HP Designjet T2300 eMFP, geniş formatlı entegre bir tarayıcı sayesinde tek bir dokunuşla görüntüleri yakalıyor ve iki silindir ile akıllı geçiş sistemiyle

yapi.com.tr
'Dünyanın En İşbirlikçi' Yazıcısı HP Designjet T2300 eMFP

A href="http://www.hp.com/large/DesignjetT2300/noflash/tr-tr/DesignContent.html" target="_blank">

HP Designjet T2300 eMFP, tüm çok fonksiyonlu baskı işlemlerine ve dünyadaki ilk web’e bağlanma özelliğine sahip geniş format baskı sistemi. Her yerde kullanıcılarına baskı alma imkanı tanıyan HP Designjet T2300 eMFP, geniş formatlı entegre bir tarayıcı sayesinde tek bir dokunuşla görüntüleri yakalıyor ve iki silindir ile akıllı geçiş sistemiyle aynı anda birden fazla proje üzerinde çalışma imkanı sağlıyor.

Hareket halindeyken, yalnızca çizimleri ve taslakları tarayıp, kolay ulaşım ve paylaşım için web’e yükledikten sonra, doğrudan USB flash sürücüsünden, PC’ye gerek duymadan baskı alınabiliyor.

eMFP verimli bir işbirliği için, ekiplerin, müşterilerin ve ortakların, baskıya hazır dosyaları doğrudan tarayabilmelerine ve kolaylıkla HP ePrint& share üzerinden, ya da e-posta ile ya da her iki yolla da paylaşmalarına olanak veriyor.

Her durumda, entegre baskı özelliğine sahip HP medyalarının ve orijinal HP sarf malzemelerinin tutarlı ve kaliteli sonuçlarına güvenebilir, tek ve her seferde kusursuz baskı alabilirsiniz...

http://www.yapi.com.tr/haberler/dunyanin-en-isbirlikci-yazicisi-hp-designjet-t2300-emfp_86577.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!