Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

DuPont, Dünyanın En Beğenilen Şirketleri Arasında

Dünyanın en beğenilen ilk 50 şirketi arasında 37'nci sırada yer alan bilim firması DuPont, geçen yıla göre altı sıra birden ilerleyerek 2009 yılından beri toplam 15 sıra yükselmiş oldu. DuPont, endüstri sektöründe yenilik, insan yönetimi, sosyal sorumluluk ve ürün/hizmetlerin kalitesi alanlarında da birinci seçildi.

yapi.com.tr
DuPont, Dünyanın En Beğenilen Şirketleri Arasında

Dünyada en beğenilen şirketleri belirlemek amacıyla Fortune dergisi ve iş ortağı Hay Group, Fortune 1000 ve Global 500 şirketlerinden ve diğer önemli Amerikan şirketlerinden yaklaşık 15 bin kıdemli yönetici,  müdür ve finansal analistler ile bir araya gelerek anket çalışması gerçekleştirdi. Dünyanın en beğenilen ilk 50 şirketi arasında 37'nci sırada yer alan bilim firması DuPont, geçen yıla göre altı sıra birden ilerledi ve 2009 yılından beri toplam 15 sıra yükselmiş oldu. DuPont, endüstri sektöründe de yenilik, insan yönetimi, sosyal sorumluluk ve ürün/hizmetlerin kalitesi alanlarında birinci seçildi.

Sonuçları değerlendiren DuPont Başkanı ve CEO’su Ellen Kullman, “Bu harika başarı, 70 bin çalışanımızın, temel değerlerimizi daha da ileriye taşıma taahhüdünü ve dünyada fark yaratmak için bilimi nasıl kullandığımızı ortaya koymaktadır” dedi ve şunları ekledi: 

“DuPont, iş ortakları ile küresel ölçekte işbirliği yaparak, büyüyen küresel nüfusun getirdiği dünyanın en karmaşık zorlukları ele almak amacıyla yerel pazarlara yenilikler getirmektedir. DuPont, bilimin kapsamı ve derinliğini kullanarak, daha güvenli gıda arzı sağlanmasına, yeni enerji kaynakları bulunmasına ve insanların yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerde korunmalarına yardım edecek dönüştürücü ürün ve hizmetler geliştirmektedir”.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dupont-dunyanin-en-begenilen-sirketleri-arasinda_91110.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!