Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

DYO, IDEF’19’da

Uluslararası savunma sanayi işbirliği ve tanıtım platformlarından biri olarak kabul edilen IDEF’19 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı 30 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. DYO da savuma sanayinde faaliyet gösteren tedarikçisi olduğu birçok firma ile fuarda yer alacak.

yapi.com.tr
DYO, IDEF’19’da

IDEF’19, 14'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 30 Nisan-3 Mayıs 2019 tarihlerinde, T.C. Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP organizatörlüğünde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Savunma sanayinde önemli bir yere sahip olan fuarın bu yılki katılımcıları arasında sanayi boyalarında sektöründe yer alan DYO da var. DYO, fuarda tedarikçisi olduğu birçok firma ile birlikte yer alacak. 1993 yılından itibaren 2 yılda bir düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda (IDEF); savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayi alanlarında üretilen en modern araç, malzeme ve sistemleri sergilenmekte. 

Son olarak 2017’de 50 ülkeden 503’ü yabancı, 317’si yerli olmak üzere toplam 820 firma ve temsilciliğine ev sahipliği yapan fuarda, yerli ve yabancı katılımcı firmalarla heyetler arasında gerçekleşen görüşmelerde önemli ticari bağlantılar kurulmuştu. 60 bin 754’ü yerli, 5 bin 28’i yabancı olmak üzere 65 bin 782 kişi tarafından ziyaret edelin fuar dünyanın en önemli uluslararası savunma sanayi işbirliği ve tanıtım platformlarından biri olarak kabul ediliyor. DYO fuarda 10. Holl 1023 D no.lu standda yer alacaktır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dyo-idef19da_171356.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!