Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dyo’dan Kuzey Irak Çıkarması

Boya sektöründe farklı ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi ürünleri ile faaliyet gösteren Dyo, bu yıl ilk kez düzenlenen Suleymaniah Expo 2011’e katıldı. Savaş sonrası adeta bir şantiyeyi andıran Kuzey Irak, yüksek ihracat potansiyeli ile dikkati çekiyor.

yapi.com.tr
Dyo’dan Kuzey Irak Çıkarması

oya sektöründe farklı ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi ürünleri ile faaliyet gösteren Dyo, bu yıl ilk kez düzenlenen Suleymaniah Expo 2011’e katıldı. Savaş sonrası adeta bir şantiyeyi andıran Kuzey Irak, yüksek ihracat potansiyeli ile dikkati çekiyor. Toplam 131 katılımcının yer aldığı fuara, Türkiye’nin yanısıra Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Ürdün, Mısır ve Suudi Arabistan’dan firmalar katıldı. Fuarda, Dyo Boya Fabrikaları’nda üretilen inşaat, mobilya, oto tamir ve sanayi boyalarının yanısıra Yaşar Boya Grubu şirketlerinden Dyo Matbaa Mürekkepleri’nin ürünleri hakkında katılımcılara bilgiler verildi. 

Dyo’nun Suleymaniah Expo 2011’e katılması, Irak ve özellikle Kuzey Irak pazarına verdiği önemin bir göstergesi. Dyo bundan sonra da Irak ile olan ihracat hacminde savaş öncesi düzeyi yakalamak ve daha da üzerine çıkmak için ülkede düzenlenen fuarlara katılarak, Irak pazarının nabzını tutmayı hedefliyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dyodan-kuzey-irak-cikarmasi_85812.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!