Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

E.C.A “Aynalı Panel Radyatörler” ile Ofisinizde ve Evinizde Fark Yaratın!

E.C.A. dikey aynalı radyatör yaşam alanınızı ısıtırken, farklı tasarımıyla boy aynası olarak da kullanılabiliyor.

yapi.com.tr
E.C.A “Aynalı Panel Radyatörler” ile Ofisinizde ve Evinizde Fark Yaratın!

.C.A. dikey aynalı radyatör yaşam alanınızı ısıtırken, farklı tasarımıyla boy aynası olarak da kullanılabiliyor.

Dünyanın tek devlet destekli markalaşma programı Turquality’e seçilen 33 markadan biri olan E.C.A, yeni geliştirdiği panel radyatörleriyle sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. E.C.A., yeni ürünü “aynalı panel radyatörler” ile bir yandan ısınmayı sağlarken görünümü ile de girdiği mekanları güzelleştiriyor. Isınma ve ayna fonksiyonunu bir araya getiren E.C.A.’nın dikey aynalı radyatörleri, evinizin ya da ofisinizin salonuna, banyosuna, koridoruna ya da ayna olmasını istediğiniz her alana monte edilebiliyor.

Estetik tasarımıyla yaşam alanlarına ayrıcalık katıyor
1991 yılından beri ürettiği panel radyatörler ile sektöründe öncü olan E.C.A, “dikey aynalı modeli” ile teknolojiyi estetik ile buluşturuyor. Kullanıldığı tüm mekanların ısıtma ihtiyacını karşılayan “dikey aynalı panel radyatör”, şık dizaynı ile estetiği evlere taşıyor. Aynalı radyatörler, salondan yatak odalarına kadar tüm odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri
1800 mm yüksekliğinde, maksimum 600 mm uzunluğunda ve 81 mm genişliğinde olan E.C.A. aynalı panel radyatörler ısıtma işlevinin yanı sıra boy aynası olarak da kullanılıyor. E.C.A aynalı panel radyatörlerin siyah ve beyaz boyalı olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunuyor. Füme renkli ayna seçenekleri ile kaplanabilen radyatörler, aynanın kırılmasına karşı yüksek emniyetli olarak üretiliyor.

Çok özel bir teknoloji ile üretildi
E.C.A aynalı panel radyatörler, radyatörle bütünleşik olarak üretilen aynanın, kırılması ya da çatlaması durumunda; dağılmaması ve olası kazalara yol açmaması için çok özel güvenlik önlemleri alınarak üretildi. Tasarımı ile fark yaratan ısı sektörünün bu devrimsel ürünü, tesisat bağlantılarının radyatörün altında olması sayesinde de bağlantı borularından kaynaklanan görüntü kirliliği önlüyor.

E.C.A. dikey aynalı radyatörler teknolojiyi estetikle buluşturuyor
E.C.A aynalı panel radyatör, yıllar boyunca güvenli kullanım için özel testlerden geçerek üretildi. Son teknolojiye sahip olan üretim hatlarında ve tam otomatik makinelerde üretilen E.C.A aynalı panel radyatörler, otomatik test havuzlarında, bilgisayarlı sistemle 13 bar basınçta test ediliyor. Yüksek emniyetli olan üründe, her bir radyatör için yüzde 100 sızdırmazlık kontrolü yapılıyor.

Tüm E.C.A ürünlerinde olduğu gibi aynalı panel radyatörlerde de tüketiciler, satış sonrası ihtiyaç duyduklarında 7 gün 24 saat teknik destek alabiliyor. .

Ar-Ge bütçesi 5 milyon dolar
Sürekli değişen yaşam şartlarına paralel olarak gelişen yeni ihtiyaçları en kısa sürede ve en doğru şekilde karşılayabilmenin yolunun Ar-Ge’den ve eğitimden geçtiğine inanan Elginkan Topluluğu’nda, 50 Türk mühendisi çalışıyor ve Ar-Ge bölümü için ayrılan kaynak yıllık 5 milyon dolar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-c-a-aynali-panel-radyatorler-ile-ofisinizde-ve-evinizde-fark-yaratin_59310.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!