Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ECA e - MBA Eğitimi 2 Yaşına Bastı

ECA e - MBA Eğitimi 2 Yaşına Bastı

yapi.com.tr
ECA e - MBA Eğitimi 2 Yaşına Bastı

Sevgi kadar sıcak' sloganıyla yıllardır mekanları ısıtan E.C.A. markalı ısı ürünlerinin üretim / satış / pazarlama şirketi EMAS, bayilerine e - MBA eğitimi vermeye devam ediyor. İnternet yoluyla üst düzey işletme eğitimi verilmesini içeren e - MBA programına, başarılı 20 E.C.A. bayisi katılıyor.

Elginkan Holding Isı Grubu şirketlerinden EMAS, 2005 yılında başlattığı e - MBA eğitimini bu yıl da sürdürüyor. Nisan ayında başlayan 2. tur e - MBA eğitimi ile geçen yıl başarılı olan 20 bayi, mesleki yetkinliklerine katkıda bulunmak ve firmaya olan bağlılıklarını artırmak amacıyla 6 ay süreli e - learning MBA programına katılıyor.

Program, katılanların işletme verimliliği ve performansını artırmanın yanında, bayilerin EMAS yöneticileriyle aynı kurumsal anlayışı kazanmalarını da sağlıyor. Eğitim sonunda sertifika sahibi olacak katılımcıların, EMAS kurum kimliğiyle bütünleşmesi de hedefleniyor.

EMAS A.Ş. Şirket Müdürü Önder Kıratlılar, açılış konuşmasında 2005 yılında, birincisi gerçekleşen 'EMAS e - MBA Eğitimleri'nin bayii memnuniyetine ve etkin iş gücüne büyük fayda sağladığını belirtti. Bilgi edinme ve bilgiyi paylaşmanın, kurum anlayışlarının bir parçası olduğuna değinen Kıratlılar, bayilerin eğitimde öğrendikleri bilgileri ertesi gün aktif iş hayatında uygulama fırsatı bulabildiklerini söyledi.

EMAS liderliğinde, bayilere sunulan e - MBA eğitim programı, Kavrakoğlu Danışmanlık firması işbirliğiyle gerçekleşti. Kavrakoğlu eğitimcisi Süleyman Gedik yaptığı konuşmada; 'global çerçevede e-sistemlerin gelişimi, dünyada izlediği yol ve gelecekteki uluslararası durum' konusuna değindi. Bayilerin kurum anlayışını esas alıp, geniş vizyon ile iş hedeflerini belirlemeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

Kurum ve çalışan arasındaki ilişki modellerinin anlatıldığı toplantıda, itibar yönetimi, kurum kültürü ve algı yönetiminin öneminden bahsedildi.

www.emas.com.tr

http://www.yapi.com.tr/haberler/eca-e---mba-egitimi-2-yasina-basti_45453.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!