Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Eczacıbaşı - Koramic Yapı Kimyasalları, Ürünlerini Yapı 2008'de Sergiledi

Eczacıbaşı - Koramic Yapı Kimyasalları (EKY), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 30 Nisan - 4 Mayıs 2008 tarihlerinde düzenlenen Yapı 2008 fuarında, 84 m2’lik standıyla yer aldı. Standda, endüstriyel zemin uygulamalarından dış cephe ısı yalıtım sistemlerine ve poliüretan esaslı su yalıtım ürünlerine kadar, binaların tüm ihtiyaçlarına uygun ürünler,

yapi.com.tr
Eczacıbaşı - Koramic Yapı Kimyasalları, Ürünlerini Yapı 2008'de Sergiledi

Eczacıbaşı - Koramic Yapı Kimyasalları (EKY), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 30 Nisan - 4 Mayıs 2008 tarihlerinde düzenlenen Yapı 2008 fuarında, 84 m2’lik standıyla yer aldı. Standda, endüstriyel zemin uygulamalarından dış cephe ısı yalıtım sistemlerine ve poliüretan esaslı su yalıtım ürünlerine kadar, binaların tüm ihtiyaçlarına uygun ürünler, profesyonellerin beğenisine sunuldu.

 

VitrA Fix’in toplam 118 üründen oluşan portföyünde yer alan ürünlerin canlı uygulamalarının sergilendiği yüzme havuzu, endüstriyel zemin ve açık teras uygulamaları dikkat çekti. Standda, dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde, VitrA Therm’in Norm ve Arkitekt sistemleri uygulamalı olarak sergilenirken; bir sistem olarak binanın ihtiyaçlarına göre kombinlenebilen tüm örnekler yer aldı.

 

EKY standda, otopark kaplama, endüstriyel zemin kaplama ve boyama uygulaması için; VitrA Fix’in poliüretan ve epoksi esaslı zemin kaplama sistemlerini tanıttı. Açık terasların izolasyon ihtiyacı için üretilen poliüretan zemin kaplama ve su izolasyonu sistemlerinin de yer aldığı standda; yüzme havuzlarının izolasyonunda kullanılan poliüretan esaslı su yalıtım malzemeleri de otopark sistemleriyle beraber sergilendi. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/eczacibasi---koramic-yapi-kimyasallari-urunlerini-yapi-2008de-sergiledi_61483.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!