Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’dan Kurumlara Alışveriş Kolaylığı

Eczacıbaşı Topluluğu’nun tüketim ürünleri grubunun pazarlama faaliyetlerini yürüten Girişim Pazarlama, Türkiye’nin ilk internet kurumsal alışveriş sit

MPR Halkla İlişkiler A.Ş./Kadir Gönüllüczacıbaşı Topluluğu’nun tüketim ürünleri grubunun pazarlama faaliyetlerini yürüten Girişim Pazarlama, Türkiye’nin ilk internet kurumsal alışveriş sitesi www.girisimpazarlama.com.tr adresinde “Maratem” temizlik ürünlerini ve “Marathon” temizlik kağıtlarını bir tıklama ile müşterilerine ulaştırıyor.

İşyerleri, oteller, restoranlar, hastaneler gibi kurumlara açık olan internet sitesinden alışveriş yapmak oldukça kolay. Müşteri, kayıt formunu doldurup, kendine ait bir şifre edinerek üye oluyor ve alışverişe başlayabiliyor. Girişim Pazarlama’nın kurumsal alışveriş sitesinden üyelerine özel fiyatlarla ve her ay belirlenen ek indirimlerle ürün alınabiliyor.

Girişim Pazarlama tarafından kurulan elektronik ticaret sitesinin en önemli özelliklerinden biri de, yaygın bayi dağıtım ağı sayesinde, verilen siparişlerin en geç üç gün içinde, Türkiye’nin herhangi bir yerindeki adrese ücretsiz teslim edilmesi. Girişim Pazarlama E-Ticaret Uzmanı Oğuz Bilbaşar, “Çok iyi bir e-ticaret sitesi için, çok iyi markalar ve ürünler zorunlu ama yeterli değildir.” diyor ve ekliyor, “Çünkü sipariş edilen ürünler söz verilen zamanda müşterilere ulaştırılamazsa, o müşteriden ikinci siparişi almak mümkün olmamaktadır. Bu amaçla kurumsal müşterilerimize yapılan satışta geniş bayi ağımızdan yayarlanılmasına karar verdik. Kuruluşumuz kendi kurduğu e-ticaret sitesi ile edindiği e-iş yapma yetkinliğini geliştirmeyi ve bu alandaki gelişmeleri dışarıdan izlemek yerine çalışmaların içinde yer alarak geliştirmeyi amaçlamaktadır.”

Ödemelerin kredi kartı, çek ya da teslimatta nakit ödeme seçenekleri ile yapılabildiği Girişim Pazarlama alışveriş sitesinde; kurumlara yönelik, ev dışı kullanım (EDK) amaçlı ürünler olarak Marathon markalı tuvalet kağıdı, peçete, havlu, muayene masa örtüsü, klozet kapak örtüsü ve dispenserler ile Maratem markalı kişisel temizlik, genel temizlik, yer bakım, çamaşır ve bulaşık temizlik malzemeleri yer alıyor.

Türkiye çapında yedi Bölge Müdürlüğü ile Türkiye’nin en güçlü satış örgütlerinden biri olan Girişim Pazarlama, alışveriş sitesi ile otellere, restoranlara, iş yerlerine teknolojik rahatlığın ve kalitenin kapılarını aralıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/eczacibasi-girisim-pazarlamadan-kurumlara-alisveris-kolayligi_523.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!