Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ege-Koop Başkanı’ndan Büyükşehir’e Yeşil Işık

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, bugüne kadar çeşitli partilerden gelen adaylık tekliflerine sıcak bakmadığını, ancak kamuoyundan gelen ve baskıya varan talepler karşısında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na CHP’den aday olabileceğini açıkladığını hatırlattı.

Milliyet EGE
Ege-Koop Başkanı’ndan Büyükşehir’e Yeşil Işık

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, bugüne kadar çeşitli partilerden gelen adaylık tekliflerine sıcak bakmadığını, ancak kamuoyundan gelen ve baskıya varan talepler karşısında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na CHP’den aday olabileceğini açıkladığını hatırlattı

Geçtiğimiz günlerde SONAR araştırma şirketince yapılan anket sonuçlarına göre, İzmirlilerin yüzde 63’ünün kendisini başkan olarak görmek istedikleri sonucunun çıktığını söyleyen Aslan, şöyle dedi: “Bugüne kadar Atatürkçü ve laik çizgimden asla ödün vermedim. Üstlenmiş olduğum projelerin yanı sıra şahsıma ve Ege-Koop’a güven duyan onbinlerce ortağımıza karşı sorumluluklarım nedeniyle siyaseti düşünmedim. Ancak kamuoyundan gelen ve baskıya varan talepler karşısında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na CHP’den aday olabileceğimi açıkladım.”

Kendisinin veya CHP’-den bir başka ismin adaylığı durumunda İzmir’in kazanması için her türlü desteği sağlayacağını da kaydeden Aslan, ekledi: “Amacım; kişilerin değil, İzmir’in kazanması. Çünkü İzmir’in daha fazla zaman kaybına tahammülü yok. Kazanan aday 2 yıl bekleyip başlamak yerine, 30 Mart’tan itibaren vaat ettiği projeleri yaşama geçirmeye başlamalı. Aksi halde İzmir”e yazık olacak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-koop-baskanindan-buyuksehire-yesil-isik_64932.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!