Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ege Mahallesi Sakinlerine Kentsel Dönüşüm Müjdesi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Adayı Aziz Kocaoğlu, Roman vatandaşlarla buluştu. Seçim bürosu açan Kocaoğlu, yeni yapılacak üç katlı evlerin, mahalle sakinlerine dağıtılacağını söyledi.

Milliyet Gazetesi
Ege Mahallesi Sakinlerine Kentsel Dönüşüm Müjdesi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Adayı Aziz Kocaoğlu, Roman vatandaşlarla buluştu. Seçim bürosu açan Kocaoğlu, yeni yapılacak üç katlı evlerin, mahalle sakinlerine dağıtılacağını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Adayı Aziz Kocaoğlu, Roman vatandaşların yaşadığı Alsancak Ege Mahallesi’ni ziyaret etti. Faytonla gezerek vatandaşları selamlayan Kocaoğlu, sevgi gösterileriyle karşılandı. CHP’nin seçim bürosunu açan Başkan için, mahalle sakinleri, "İzmir Aziz’dir, Aziz kalacak" sloganları attı.

Herkese eşit hizmet

Eski milletvekili Muharrem Toprak’la eski il başkanı Kemal Karataş’ın da katıldığı açılış töreninde konuşan Kocaoğlu, "Bugüne kadar hiçbir vatandaşımızı ayırmadan her hizmeti yaptık. Bizim kimseden ayrı gayrımız yok" dedi. Kocaoğlu, "Destek verirseniz; namusumuzla, şerefimizle, yetim hakkı yemeden ve yedirmeden beş yıl daha bu kente hizmet vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Ege Mahallesi’nde kademeli olarak kentsel dönüşüm projesi uygulanacağını da müjdeleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Ege Mahallesi’nin sıkıntıları büyük. Çözmemiz gereken problemlerin başında geliyor. Buraya gökdelen yapılmayacak. En fazla üç katlı binalar olacak. Sorunları, sizlerin yaşam biçimine uygun, hayat tarzınıza uygun şekilde çözeceğiz. Gürçeşme’ye 280 civarında konut yapacağız. Geçici olarak sizleri oraya taşıyacağız. Ege Mahallesi’nde 655 hane var. Mahallenin önce yarısını taşıyacağız ve Ege Mahallesi’ne yeni evleri yapacağız. Ardından diğer yarısını taşıyıp geri kalan konutları tamamlayacağız ve sonrasında yeni evlerinize yerleşmiş olacaksınız." Başkan Kocaoğlu’na, Ege Mahallesi’ne verdiği destekler için Çağlayan Spor Kulübü’nce şilt takdim edildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-mahallesi-sakinlerine-kentsel-donusum-mujdesi_67571.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!