Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ege Profil 40 Yaşında

PVC profil sektöründe; Egepen Deceuninck, Winsa, Pimapen, Maestro, cam balkon sektöründe; Camoda ve ayrıca alüminyum sektöründe IQ Alüminyum markalarını bünyesinde bulunduran Ege Profil, 40 yaşında.

yapi.com.tr
Ege Profil 40 Yaşında

13 milyon dolarlık marka değeri ile geçen yıl Türkiye’nin en değerli markaları listesine giren Ege Profil, 35’i aşkın ülkeye ihracat yaparak global PVC profil pazarında ülkemizin adını gururla dünyaya duyuruyor.

Ege Profil Genel Müdürü Ergün Çiçekci, "Şirketimizin kuruluşundan bu yana benimsediğimiz mükemmellik vizyonumuzla, sektörümüzü yenilikçi ürünler ile geliştirecek, üretim aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar profesyonelce çalışmaya devam edecek ve global düzeyde daha büyük başarılara imza atacağız. Ege Profil’in nice kuruluş yıllarını hep birlikte kutlayacağız’’ dedi.

 İzmir fabrika

Başarının arkasında yatan güç, pazar deneyimi ve çalışan motivasyonu
Ayrıca Çiçekci, "40’ıncı yılımızda ulaştığımız bu büyük başarı, bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ulaşılan bu başarının ardında, sahip olduğumuz pazar deneyimi ve çalışan motivasyonumuzun rolü oldukça büyük. Ayrıca, sürdürülebilir güçlü finansal yapımızla tüm faaliyetlerimizi mali hedeflere dönüştürerek bu hedeflere başarı ile ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi.