Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ege Teta, Türkiye Çapında Bayilikler Vererek Büyüyecek

1997 yılından itibaren İzmir'de hizmet veren Ege Teta Elektronik firması 16. İzmir Yapı Fuarı'nda ürünlerini sergiledi. Firmanın Genel Müdürü Musa Taşcı "Ege Teta, kurulduğu günden bugüne İzmir ve Ege Bölgesi'nin, elektronik geçiş otomasyon konusunda önde gelen firmalarından biri oldu" dedi.

Yeni Asır Gazetesi
Ege Teta, Türkiye Çapında Bayilikler Vererek Büyüyecek

1997 yılından itibaren İzmir'de hizmet veren Ege Teta Elektronik firması 16. İzmir Yapı Fuarı'nda ürünlerini sergiledi. Firmanın Genel Müdürü Musa Taşcı "Ege Teta, kurulduğu günden bugüne İzmir ve Ege Bölgesi'nin, elektronik geçiş otomasyon konusunda önde gelen firmalarından biri oldu"
dedi.

16. İzmir Yapı Fuarı'nda otomatik bariyer, otopark otomasyonu, KGS ve OGS geçiş, araç plaka tanıma ve elektronik geçiş sistemlerini sergileyen Ege Teta Elektronik firmasının standına ilgi oldukça yoğundu. Gerek yerli gerek yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı olan stantda özellikle elektronik geçiş sistemleri, (kumandalı, kartlı, RFID, OGS, araç plaka tanıma sistemleri) ilgi gördü.

Taşçı, Ege Teta olarak ürettikleri Ege Teta Marka Elektromekanik Araç Bariyeri CE belgesini de bu sene alarak üretime ve satışa hızlı bir şekilde devam ettiklerini belirtti. Taşçı, "2011'de İzmir ve Ege Bölgesi ile sınırlı olmayıp tüm Türkiye'de bölge bayilikleri vermeyi ve hem satış, montaj filosunu hem de servis filosunu büyütmeyi planlıyoruz" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-teta-turkiye-capinda-bayilikler-vererek-buyuyecek_83306.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!