Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ege Yıldız Göz Kamaştırdı

Ege Yıldız, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Boru ve Ek Parçaları Fuarı’nda sergilediği ürünlerle ve standla göz kamaştırdı. Ege Yıldız’ın sergilediği ürünler, ziyaretçiler, bayiler ve diğer katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Fuarda, Ege Plast’ın ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile üretimini gerçekleştirdiği altyapı, bina ve ziraat

yapi.com.tr
Ege Yıldız Göz Kamaştırdı

Ege Yıldız, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Boru ve Ek Parçaları Fuarı’nda sergilediği ürünlerle ve standla göz kamaştırdı. Ege Yıldız’ın sergilediği ürünler, ziyaretçiler, bayiler ve diğer katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Fuarda, Ege Plast’ın ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile üretimini gerçekleştirdiği altyapı, bina ve ziraat alanlarında kullanılan her türlü boru ve ek parçası sergilendi.

Yapı İnşaat grubu ile ilgili firma temsilcilerinin, taahhüt firmalarının, belediyelerin ilgili birimlerinin, kooparatif temsilcilerinin, bayilerin, tesisatçıların yogun katılımı ile gerçekleşen fuarda 1000 mm çaplı basınçlı PVC Temizsu boruları büyük ilgi gördü.

Ege Plast’ın PVC, MDPE, LDPE, PP ve PPRC olmak üzere yılda 95 bin ton plastik işleme kapasitesi ve kullandığı en ileri teknoloji ile hep ilklerin yaratıcısı olduğunu belirten firma yetkilileri, her yeni çıkan ürünle öncü rolünü oynadıklarını ifade ettiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-yildiz-goz-kamastirdi_67406.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!