Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Elginkan Topluluğu, Elmor Plus Mağazası ile Tüketicilere Daha Yakın

Sanayi üretimi yapan 10 fabrikası, 20 şirketi ve 3.000’e yakın çalışanı ile 55 yıldır ECA ve SEREL markaları ile Türkiye yapı ve ısı sektörüne öncülük eden Elginkan Topluluğu, 2008 yılını 'mağazacılıkta' atılım yılı ilan etti. Elginkan Topluluğu’nun yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketi Elmor’un adını taşıyan ilk 'Elmor Plus' mağazası,

yapi.com.tr
Elginkan Topluluğu, Elmor Plus Mağazası ile Tüketicilere Daha Yakın

Sanayi üretimi yapan 10 fabrikası, 20 şirketi ve 3.000’e yakın çalışanı ile 55 yıldır ECA ve SEREL markaları ile Türkiye yapı ve ısı sektörüne öncülük eden Elginkan Topluluğu, 2008 yılını 'mağazacılıkta' atılım yılı ilan etti. Elginkan Topluluğu’nun yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketi Elmor’un adını taşıyan ilk 'Elmor Plus' mağazası, İstanbul Kozyatağı ’nda açıldı. Topluluk, Elmor Plus mağazası ile tüketicilere ve sektör profesyonellerine daha yakın olmayı hedefliyor. Elmor Plus’ın ikincisi Mayıs ayında Antalya’da, üçüncü ise Ankara’da açılacak.

Elginkan Topluluğu, mağazacılık alanındaki atılımını Elmor Plus, Elmor Concept ve Elmor Shop olmak üzere üç farklı konseptte tasarladığı mağazalar ile hayata geçiriyor.

2012 yılı sonuna kadar Elmor Plus ve Elmor Concept mağazaları sayısının 20’yi, Elmor Shop’ların ise 100’e ulaşması hedefleniyor. Elginkan Topluluğu, Kozyatağı Elmor Plus mağazasında iş ortağı olarak Aksimum Yapı Malzemeleri A.Ş’nin sektördeki birikimi ve deneyiminden yararlanacak. Teknolojiyi kalite ve estetik ile buluşturan E.C.A ve SEREL ürünleri, tüketicilere Kozyatağı Elmor Plus mağazasının 500 metrekarelik geniş ve ferah alanında sunulacak. Elmor Plus Kozyatağı mağazasının koordinasyonu Ali Rıza Yıldırım üzerinden yürüyecek. 

Banyo ve mutfağa dair her şey Elmor Plus mağazalarında

Elmor Plus mağazalarında teşhir edilecek E.C.A ve SEREL markalı banyo mobilyaları, su tasarruflu armatürler, duş başlıkları, yer-duvar karoları, klozet-küvet, banyo tezgah dolapları ve seramik kaplama malzemeleri tüketicilere geniş yelpazedeki ürün seçenekleri, şık tasarımlar ile sunuluyor. Elmor Plus mağazaları, evini yeni kuran ya da yenileyen herkes için şık, modern ve kaliteli banyo ve mutfak çözümleri sunacak.

Yücel Unan: “E.C.A ve SEREL markaları için 100 milyon dolar yatırım planlıyoruz”

Çok sayıda mimarın katıldığı Elmor Plus Kozyatağı’nın açılışında konuşan Elginkan Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Unan, E.C.A ve SEREL markaları için 2010 yılına kadar 100 milyon dolar yatırım planladıklarını söyledi. Yücel Unan, “2008 yılını mağazacılıkta atılım yılı ilan ettik. Özellikle sektör profesyonelleri ve mimarların ürünlerimize rahat bir ortamda ulaşabilmeleri için ‘mağazacılık’ bu yıl yatırım kalemlerimiz arasında önemli bir yer alacak” dedi.

Yücel Unan, sözlerine şöyle devam etti:

“2007 yılında 600 milyon dolar ciro gerçekleştiren bir sanayi grubuyuz. 50 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ürün geliştirmedeki en büyük gücümüzü teknolojik altyapımız ve Ar-Ge birimimizin yaratıcı yeteneklerinden alıyoruz. 50 Türk mühendisinin çalıştığı Ar-Ge bölümü için ayırdığımız kaynak yıllık bazda 10 milyon dolar civarındadır. Fonksiyonellik, çevreye duyarlılık ve ergonomi ürün tasarımlarımızda öne çıkan başlıca özelliklerdir. E.C.A bugün yaklaşık 120 ülkede tescilli bir markadır. Gururla söyleyebilirim ki, sektörümüzdeki öncü yaklaşımlarımızla, dünya trendlerini ülkemize taşıyan değil, trend yaratan bir kuruluşuz. Çünkü geleceği bugünden görerek üretim yapmanın ‘geleceği’ yaratmak olduğuna inanıyoruz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/elginkan-toplulugu-elmor-plus-magazasi-ile-tuketicilere-daha-yakin_61601.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!